W tym temacie mozemy sie wyzalic i dac sobie po razie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcialem sie wyzalic, ze pewna osoba na tym forum (nalezaca do grupy trzymajacej wladze) robi burze w szklance wody o to, ze sie cos komus nie podoba i w przypadku nieposluszenstwa grozi amputacja czlonka lub czlonkostwa-to w tej chwili jest malo istotne.

Dodatkowo wykorzystujac uzyskana pozycje chce wprowadzic rzady silnej reki i dusic w zarodku wszelkie przejawy sprzeciwu lub niezadowolenia z pewnych spraw zaslaniajac sie tym, ze sie spamuje w watkach do tego nie przeznaczonych. A ja sie pytam w ktorym watku mozna sobie pospamowac i poanrzekac?

Znajac zycie to w ramach "porzadkow" na forum tan temat zaraz wyfrunie w odchlan niepamieci starty w nicosc...

To mowilem ja-ten, co nadrabia za dziesieciu wedlug pewnych osob.

P.S. Podobienstwo wytluszczonych fragmentow tego tekstu do osob z forum jest czysto przypadkowe-zeby nie bylo
  
 
Na poważnie to "spamujemy" (jak ja nie lubie tego slowa) w kazdym watku.
Sa jednak watki w ktorych tego nie robimy tylko piszemy tylko i wylacznie "na temat" , sa to "Berek" (do ktorego nie masz dostepu jeszcze), "Duzo nas", Fotozabawa" , "Emotikowe wyrazanie nastroju" i tak w ogole to w kazdym watku powinnismy trzymac sie tematu choc wiem ze z tym roznie wiec przymykamy oko na reszte tematow.. w tych jednak co wymienilam staramy sie jednak pisac zgodnie z tematem.
Poza tym nie piszemy przekleństw, czy innych obrażliwych słów, nie wklejamy niestosownych fotek i filmków.


PS. u nas tematy nie wyfruwaja ot tak sobie


[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2007-04-23 19:30:33 ]
 
 
Okej, okej

Przy okazji chcialem sie wyzalic, ze po kliknieciu przed momentem w linka, ktorego masz w podpisie zawiesil mi sie komp Stormy to lubia a moj komp cos nie bardzo...
  
 
To za kare że taki niedobry dziś jesteś

Za drugim razem mysle link zadziala jak trzeba bez wieszanki...
 
 
o kto ci tu spamowania zabrania

mi jakos postów ani nie kasowała nie upomnień nie dostawałem
  
 
Widzisz Suchy...takie jest cale moje zycie...
Cale zycie drugi, do szkoly pod gorke, ze szkoly tez, bomba w kolysce, granat za oknem, powodzie, susze, gradobicia, nieudane ladowania na Marsie, plaga szczurow w Kapsztadzie i inne...

Tylko cos napisalem, ze mi sie nie podoba to od razu reprymenda i do raportu...

A komp mi sie znow zawiesil po kliknieciu w tego linka...
  
 
Cytat:
2007-04-23 19:49:42, -SerU- pisze:
Widzisz Suchy...takie jest cale moje zycie... Cale zycie drugi, do szkoly pod gorke, ze szkoly tez, bomba w kolysce, granat za oknem, powodzie, susze, gradobicia, nieudane ladowania na Marsie, plaga szczurow w Kapsztadzie i inne... Tylko cos napisalem, ze mi sie nie podoba to od razu reprymenda i do raportu... A komp mi sie znow zawiesil po kliknieciu w tego linka...


to obejrzyj sobie "nic śmiesznego"
inni maja gorzej
  
 
Cytat:
2007-04-23 19:49:42, -SerU- pisze:
Tylko cos napisalem, ze mi sie nie podoba to od razu reprymenda i do raportu...



E tam.... jesteś nowy więc moze nie znasz tutaj zwyczajów, wiec Ci je nakreslłam.
Wierz mi nie Ty pierwszy i nie ostatni dostajesz "reprymende"
 
 
Nic smiesznego to podstawa Do gory jedzie? A gdzie ma jechac-w bok?

Panno/Pani Burzo (jak to jest wlasciwie? ) wiem, ze porzadek musi byc-bez wzgledu na ustroj Generalnie przeslanie tego forum chyba jest takie: Zachowuj sie! Byle jak ale sie zachowuj!

Za 3 razem komp mi sie nie powiesil-uzylem IE. Po otwarciu strony zawiesily mi sie za to glosniki Moglas napisac, ze bedzie glosno
  
 
Cytat:
2007-04-23 19:57:07, -SerU- pisze:
... Za 3 razem komp mi sie nie powiesil-uzylem IE. Po otwarciu strony zawiesily mi sie za to glosniki Moglas napisac, ze bedzie glosno



hehe zeby było burzowo musi byc głosno
 
 
Tawariszu

Nie marudz
  
 
Ja tez sie musze sie wyzalic na jedną osobę... ale to jak net mi naprawią bo juz mnie nerwica bierze jesli chodzi o niego... raz jest raz nie ma...
  
 
Ja tez bym sie chcial wyzalic na kogos . Ale faceci sie nie zala , no moze tylko CzapCzap nigdy sie nie zali
  
 
Cytat:
2007-04-24 23:43:59, CzapCzap pisze:
Ja tez bym sie chcial wyzalic na kogos . Ale faceci sie nie zala , no moze tylko CzapCzap nigdy sie nie zali


co cie boli ??
  
 
Cytat:
2007-04-24 23:48:34, Suchy pisze:
co cie boli ??



A co Cie to , moj Biznes, dlatego sie nie zale
  
 
Cytat:
2007-04-24 23:55:27, CzapCzap pisze:
A co Cie to , moj Biznes, dlatego sie nie zale


a nic
tak pytam
żeby gadka nie zgasła
  
 
Cytat:
2007-04-24 23:57:48, Suchy pisze:
a nic tak pytam żeby gadka nie zgasła



Nie boj , mod wpadnie to zgasnie , a Ty razem z nia ... spam
  
 
Cytat:
2007-04-25 00:01:32, CzapCzap pisze:
... spam



nie wywołuj wilka z lasu
  
 
Chcialam sie wyżalic że ktoś tu bardzo hałasuje ze spać nie mozna
 
 
Cytat:
2007-04-25 00:06:00, storm pisze:
Chcialam sie wyżalic że ktoś tu bardzo hałasuje ze spać nie mozna


nic nie słysze
bo straszy hałas jest
możesz powtórzyć

[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2007-04-25 00:10:27 ]