Jakie polecacie radio do 400 zł. ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Radio najlepiej nowe. Pytam sie was bo ja sie na tym nie znam Radio oczywiscie jakies firmowe a nie jakis tam bubel


[ wiadomość edytowana przez: Bartek8 dnia 2007-05-06 13:32:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: Bartek8 dnia 2007-05-06 13:37:36 ]
  
 
Up
  
 
sony, blaupunkt, itp?
byle cd/mp3, miało wyjście USB, ewentualnie kart SD/MMC czy jakos tak - przydatna rzecz to USB.
  
 
Słuchaj....dołóż stówkę i kup sobie JVC. Maj naprawd dobre radia i daj 3 lata gwarancji...sam mam tej wlasnie firmy i nie narzekam .
  
 
witam, ja napisze tak , u siebie mam radio z biedronki, firmy elecrtic.co, ale zanim zaczniecie sie smiac poczekajcie moment, ma wejscie na karty sd/mmc, wejscie usb, czyta cd mp3 , ma kolektor graficzny :rock, classic..i inne, loud, osobne ustawienia basow, trebli, prawo/lewo, przod/tyl, 18 stacji, moc 4x 40 ( wiec nie zle ) i jeszce troche rzwczy, aha i jescze jedno, cena kosztowało 250zł, gra bardzo ładnie, czysto, cd nie przerywa na dziurach

http://www.allegro.pl/item191515200_radio_samochodowe_electric_z_cd_mp3.html <---to jest dokladnie to radio

[ wiadomość edytowana przez: strutter dnia 2007-05-06 16:20:05 ]

[ wiadomość edytowana przez: strutter dnia 2007-05-06 16:21:36 ]
  
 
Ja mam u siebie Pioneer'a DEH-281MP. Gra ładnie,odtwarza cd,mp3,wma.Jestem z niego bardzo zadowolony.
  
 
Cytat:
2007-05-06 16:16:29, strutter pisze:
witam, ja napisze tak , u siebie mam radio z biedronki, firmy elecrtic.co, ale zanim zaczniecie sie smiac poczekajcie moment, ma wejscie na karty sd/mmc, wejscie usb, czyta cd mp3 , ma kolektor graficzny :rock, classic..i inne, loud, osobne ustawienia basow, trebli, prawo/lewo, przod/tyl, 18 stacji, moc 4x 40 ( wiec nie zle ) i jeszce troche rzwczy, aha i jescze jedno, cena kosztowało 250zł, gra bardzo ładnie, czysto, cd nie przerywa na dziurach http://www.allegro.pl/item191515200_radio_samochodowe_electric_z_cd_mp3.html <---to jest dokladnie to radio [ wiadomość edytowana przez: strutter dnia 2007-05-06 16:20:05 ] [ wiadomość edytowana przez: strutter dnia 2007-05-06 16:21:36 ]




tylko jak dlugo ono pochodzi
  
 
Zobacz na www.mars.net.pl maja panasonic'i 4x50w za 310 zl na mp 3
  
 
Cytat:
2007-05-06 17:03:33, Seba pisze:
Zobacz na www.mars.net.pl maja panasonic'i 4x50w za 310 zl na mp 3



Dzieki Seba za stronke To teraz kto mi powie czy to radyjko jest warte tej ceny??Klik


[ wiadomość edytowana przez: Bartek8 dnia 2007-05-06 17:14:40 ]
  
 
Sprawdź TEGO Clariona, moim zdaniem warto te 30 dołożyć, a radio jeszcze jakiś czas temu kosztowało ponad 500.

Ten Jvc to żadna rewelka, ot takie tam radio, podstawowe funkcje, jakość ogólnie średnio niska
 
 
ja mam takie i jestem zadowolony, choc co prawda przekracza minimalnie cene 400zl
klik
  
 
mam nadzieje ze bardzo długo...:p gwarancja jest na 2 lata;], a tak wogole to pol zartem pol zerio to wszystko i tak jest robione w taiwanie... :p

[ wiadomość edytowana przez: strutter dnia 2007-05-06 18:20:19 ]
  
 
Witam. Chcialbym zapytac odnosnie 24 bitowego przetwornika w JVC.
Czy jest to taki przetwornik jaki jest w moim radiu88rs
teraz sie zastanawiem czy jest sens kupowac radio za prawie 2000 pln
jak mozna kupic JVC za 400 pln i z tego co pisza sprzedawcy bedzie mega efekt.
  
 
Jesli chcesz kupic radio to napisz czy bedziesz dalej rozbudowywal system i dazyl do uzyskania bardzo dobrej jakosci dzwieku czy tylko kupujesz po to zeby miec co wlaczyc i zeby brzdekalo. W cenie do 400
zl nie jest wazne co kupisz czy bedzie to pioneer, alpine, sony, jvc czy stary jakis markowy kaseciak. Kazde z tych radii bedzie gralo praktycznie tak samo. Wczoraj mialem w reku nowe sony x-plode z Media Markt i wystarczy spojrzec na nie z zewnatrz i same materialy z jakich jest zrobione sa lipne nie mowiac o srodku. Nie ma sie co oszukiwac w tych pieniadzach co bys nie kupil bedzie tylko grac zeby gralo. Tak wiec pytanie co kupic nie ma w zasadzie sensu. Omijaj tylko z daleka produkty typu Dalco, Medion, Boschman, Magnat itp z allegro
bo tym tylko mozna sobie zdrowie zepsuc.

Pozdrawiam wszystkich maniakow dobrej muzyki w aucie.
  
 
Ważna rzecz, czy myślisz o całym systemie audio czy chcesz poprostu radyjko?
Jeśli tylko radyjko i nie jesteś wymagający to kup sobie to z Biedronki. Faktycznie te radyjka mają praktycznie wszystko za 250 PLN (prawie wszysko bo nie mają dobrego brzmienia a te 4x 40 to lekka przesada).
Jeśli myślisz o budowie dobrego systemu audio to polecam zakup radyjka na kasetę z dobrymi parametrami (można kupić wysokie modele np. Alpine za małą kasę) i za jakiś czas dokupić zmieniarkę. Mam radio Panasonica FX44 i zmieniarkę, w tym czasie mój brat ma już 2 radio na CD i już ma z nim problemy (miał SONY a teraz ma Kenwooda), Mój system choć nie z najwyższej półki ale żadnych problemów, przerywania itp, a i brzmienie jest OK.
  
 
popieram zdanie R_O_Y-a jesli chcesz miec porzadne granie to lepiej troszke doloz a jesli wystarczy ci zwykle granie to radyjka z biedronki beda oki