Miedzynarodowy zlot w Czechach 22-24.06.2007r.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam do zaproponowania waszemu klubowi zlot w Czechach

http://www.tuningparty.cz/pl_main.php

Mam taka propozycie zebysmy sie wszyscy razem wybrali na ten zlot. co wy na to??

  
 
No jak by mnie chcieli przez granice przepuścić, to czemu nie. A ile wjazd na ten zlot kosztuje
  
 
juz mowie

Wjazd:
Bez auta-30zl
z autem-40zl
piwo z beczki-3zl (bardzo slabe lepiej przywiezc se z polski)

wiadome wlasne jedzenie, nocleg, chyba ze jeszcze sa wolne miejsca w hotelu
  
 
To zrobcie liste kto mniej wiecej i z jakiej miejscowosci by jechal np:

1.Nick-Miejscowosc
2.Nick-Miejscowosc
  
 
Cytat:
2007-05-13 09:09:37, RobsonTCL pisze:
Wjazd: Bez auta-30zl z autem-40zl


ale 40 zł za każdą wjeżdżającą w aucie osobę czy za auto
  
 
Nie placi tylko kierowca auta a inne osoby jadace w aucie placa po 30zl
  
 
A my juz cos myslicie nad tym zlotem?
  
 
ja jade nie ma to tamo

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
no odemnie to jedzie dośc spora ekipa bo z takich najblizszych znajomych to około 15 aut a wiem ze jeszcze inni tu tez sieszykują . Polecam impreza jest konkret miejsce idealne mozna sobie rozbic tez namiot organizacja naprawde dobra ,dojazd prosty oznakowany POLECAM
  
 
nie widze przeszkod zeby sie tu umowic i spotkac gdzieś pod granicą albo na granicy w samej Kudowie tylko prosze przedstawiac swoje propozycje.
  
 
To kto ze SQAD'u jedzie
  
 
PATENT jedzie

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
Cytat:
2007-05-24 17:13:51, DaveOca pisze:
To kto ze SQAD'u jedzie



Ja bym z wielka chęcią pojechał nie ukrywam ze chodzi mi to po głowie i kasę już na ten wyjazd zbieram!!!! Tylko rozrząd wymienię i mogę lecieć!!! A wie ktoś ile tam mniej wiecej km może być z Oleśnicy???
  
 
Według moich obliczeń to z Oleśnicy do Hradec Králové jest mniej więcej od 188 do 192km głównymi drogami (Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój) a z Twardogóry do 211km max!!! Może ktoś zna dokładniejsza odległość!!
  
 
według map24.interia jest 193.45 km więc koło 200 trzeba by liczyć. Ja jak będę miał auto na chodzie to pojechał bym, ale znając życie, to nie będę miał czym. Druga sprawa to taka, czy mojego "dziadka" przez granice przepuszczą
  
 
Dziadka przepuszcza gorzej czy on przejedzie

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
Cytat:
2007-05-26 21:03:15, PATENT pisze:
gorzej czy on przejedzie


o to nie bój żaby
  
 
Ja nie wiem jak sie wyrobie czasowo ale powoli zaczynam uwzgledniać ten zlot w moim kalendarzu.
Myslicie o dwu czy jednodniowym wypadzie ?
  
 
no mnie się wydaje, że jak już jechać to na dwa dni. Ja raczej też będę chciał się wybrać.
  
 
Ja również jadę na dwa dni planuje w piątek wieczorem wyjechać!!