Nowa toyota corolla combi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
będzie? ma ktoś zdjęcia?
  
 
z tego co czytałem ostatnio to ma być zmodernizowana verso

a kombi chyba narazie nie będzie
  
 
A jednak już jest:

http://toyota.jp/corollafielder/

  
 




  
 
Może na żywo będzie lepiej bo jakaś taka bezpłciowa na tych fotkach.
  
 
Co to k... jest... ni pies, ni wydra

Ni to van, ni to kombi, coś pewnie jako następca Verso, ale i tak ciężka porażka

Kiedyś to były auta... chociażby pierwsza Previa...

pzdr
  
 
przód jak Cie moge..
tylko wygląda jak po niezłym dzwonie i złożone u Mietka w garażu...
  
 
Tył da się przeżyć ale przód faktycznie beznadzieja
  
 
A myślałem, że tylko mi się nie podoba Masakra
  
 
co to jest!!!!!!!!!
fiat, kia??
  
 
spoko to jest na razie wersja na rynek japoński (ma inną nazwę) obecna corola też ma inne tłoczenia z przodu i cały przód od europejskiej. to po prostu obrazuje jaką linię dachu zobaczymy w Europie. Tylne lampy też zapewne bedą inne. Dobrze że japończycy zaczęli projektować trochę inne warianty na rynek europejski
  
 
Cytat:
2009-02-05 11:34:35, arturg pisze:
spoko to jest na razie wersja na rynek japoński (ma inną nazwę) obecna corola też ma inne tłoczenia z przodu i cały przód od europejskiej. to po prostu obrazuje jaką linię dachu zobaczymy w Europie. Tylne lampy też zapewne bedą inne. Dobrze że japończycy zaczęli projektować trochę inne warianty na rynek europejski


a będą w Europie?, przy obecnym kryzysie nie będzie im się chyba opłacało
  
 
Tak na prosty rozum: model już mająoprcowany. z punktu widzenia firmy problemem jest teraz sprzedaż jak najwięcej egzemplarzy. Corolla combi nie zabierze udziału w rynku raczej pozostałym modelom. klasyczny compact combi jest popularnym modelem rodzinnym nie tylko w Polsce, a w tym momencie nie ma toyota takiego modelu w ofercie. Pomijam fakt ile toyota straciła na sprzedaży na rzecz konkurencji (głównie opel i ford) na rynku flotowym gdy wycofała taniego kombiaka.
  
 
Mnie kombiaki się nie podobają ale na prawdą to nic ciekawego .