[SKLEP] Stacyjki: brak zaplonu, zlamany kluczyk - naprawa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Jeżeli Twoją Toyotę trawi problem braku zapłonu, ( upewnij się najpierw czy to na pewno wina stacyjki!) złamany kluczyk którego nijak nie możesz wyciągnąć ze stacyjki, wymontuj ją i wyślij nam a zostanie ona naprawiona i zregenerowana.
Szczególnie brak zapłonu to powszechnie znany problem w Toyotach, naprawa u nas stacyjki z takimi objawami wynosi 150 złotych, gdzie sprowadzenie nowej... no cóż nie należy do najprzyjemniejszych chwil w życiu posiadacza Toyoty.
Sprawa wygląda następująco:

-klient wysyła uszkodzoną stacyjkę Serviskiem
-naprawiona, odesłana Serviskiem

Proszę o kontaktowanie się ze mną pod numerem telefonu: 502-407-826 lub numerem
GG: 6509509 w celu uzyskania dokładnych informacji.

Proszę również o wpisywanie się osób którym została wykonana nasza usługa (uwagi/pozytywne komentarze).




[ wiadomość edytowana przez: PomocnaDlon dnia 2007-05-21 18:56:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2007-05-23 12:14:08 ]
[ powód edycji: ogłoszenia tutaj ]
  
 
Cytat:
2007-05-21 18:32:33, PomocnaDlon pisze:
[...]Proszę również o wpisywanie się osób którym została wykonana nasza usługa (uwagi/pozytywne komentarze).



A negatywnych nie wpisywać ??
  
 
Cytat:

Szczególnie brak zapłonu to powszechnie znany problem w Toyotach
Cytat:



Ciekawe, moja ma 16 lat a sam nia jezdze od 9 i nie miałem tego problemu, a złamany kluczyk to oczywiście kiedyś miałem ale sam go wyjąłem.

A tak to ma byc reklama czy co????
  
 
Kurde jaki problem zaplonu , to wlasnie toyoty slyna z tego ze ich elektryka jesli nie byla "ruszana" jest bezawaryjna przez dlugie lata....

No zobaczyymy czy ktos skorzysta

  
 
Stacyjce w mojej Camrusi już żadne regeneracje nie pomogą - trzeba kupić nową (ASO - 250 zł).
A tak na marginesie - 150 zł za regenerację, to chyba trochę drogo ? dwa lata temu płaciłam niecałą stówkę.
  
 
Cytat:
2007-05-23 10:56:03, Cromm pisze:
Kurde jaki problem zaplonu , to wlasnie toyoty slyna z tego ze ich elektryka jesli nie byla "ruszana" jest bezawaryjna przez dlugie lata.... No zobaczyymy czy ktos skorzysta


W Corollach E11 to jest faktycznie częsty problem i kosztowna część...
  
 
Małe sprostowanie, nie chodzi tu o problem z elektryką, Toyoty po prostu maja małą wadę stacyjki którą dobry fachowiec naprawia dosłownie w 30 minut bez uszkadzania jej.

Prowadzę z ojcem mały warsztat już dobre 10 lat, i wierzcie lub nie, ale w tygodniu mamy średnio od 2 do 4 stacyjek od Toyoty tylko z samego Płocka. Ludzie wydają spore pieniądze na zakup nowej stacyjki. Sami pomyślcie co się bardziej opłaca (Posiadacze Toyot powinni być obeznani w cenach stacyjek). Pozdrawiam!

PS: @mirwin: teraz wiesz do kogo zadzwonić jeżeli nie będziesz mógł wyjąć kluczyka

[ wiadomość edytowana przez: PomocnaDlon dnia 2007-05-23 22:49:26 ]
  
 
Nowy numer telefonu: 514239616
tamten jest nieaktualny.