Pytanie odnośnie rowerka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Mam takie pytanko, czy ktoś się nie orientuje jakie są średnie ceny "przeglądu" rowera? Zawsze sam przy nim dłubałem, jak coś mi "siadło", a teraz chciałbym zrobić gruntowny remoncik, ale zbytnio czasu mi brakuje na "dłubanie". Nie wiem w jakich granicach mieszczą się ceny przeglądu, chodzi mi o samą robociznę, bo wiadomo częsci to oddzielna sprawa. Moje pytanie jest dość nie konkretne, ale myślę, że niektórzy serwisują swoje rowery i mniej więcej się orientują ile to kosztuje, a mnie interesuje taka orientacyjna kwota. Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedź.
  
 
U mnie to jest jakieś 30 zł za full serwis - centrowanie kół, smarowanie, regulacja hamulców itp.
Za taką cene to mi samemu nie chce się tego robić
  
 
No w zasadzie mała cena, tylko że u mnie oprócz w/w będę chyba chciał jeszcze zębatki z przodu zmienić, i kto wie czy nie łożyska z pierścienami z tyłu...
  
 
W dobrym serwisie w Białymstoku, pełny serwis - przygotowanie do sezonu kosztuje około 50 zł. Obejmuje wszelkie regulacje i smarowanie. Za wymianę poszczególnych elementów trzeba będzie dopłacać oddzielnie.
Nie ma lepszego sposobu jak pojechać do serwisu, powiedzieć co się chce zrobić i dowiedzieć się o cenę
  
 
i tak też zrobiłem
  
 
Faktycznie za 30 zł to szkoda nawet siadać do tego. Jak ktoś to zrobi szybko i dobrze.
  
 
Wpisy są z 2007 roku

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin