Zamiana zamka Carina E

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Coraz częściej szwankuje mi wkładka zamka w drzwiach od strony kierowcy. Czy można przełożyć zamek od strony pasażera, czy będzie pasował? Nie mam zamiaru rozbierać drzwi by przekonać się, że nie pasuje.
  
 
na 99% będzie pasował, w starletce pasuje, w Camry też

pzdr
  
 
dużo z tym roboty?
mi zaczyna skrzypieć, co mnie czasami denerwuje
  
 
Cytat:
2008-01-11 19:32:30, Talus pisze:
[...]mi zaczyna skrzypieć, co mnie czasami denerwuje



To nasmaruj
  
 
to nie tylko to.
zdecydowanie ciężej działa. ten od pasażera jakbym powietrze przekręcał...
  
 
sorki za uśmiech ale właśnie jestem na etapie reanimacji zamków znaczy kładek i powiem Ci że .. hmm ..

na ten jeden % ( ktośpisał 99% ,że pasuje) odpowiem,że nie będzie pasował.
ianczej jest poprowadzony tzw,,wąs" który jest przykrecany do plastikowej raczki tzn pod rączke i przykrecany do drzwi,,

I te zamki maja oknzaczenia czy sa LEWE czy też prawe.....

Sorki,że cie zmartwiłem..

ale może pocieszające jest to ,że ja szukam kpl. do wszystkich drzwi i zamka w klapie i jak narazi eceny maja kosmos jeen mi krzyknął 120 za dwa zamki
  
 
wkładke bez problemu mozna założyc Lewą w prawych drzwiach a Prawą w lewych z tymze faktycznie ona w gruncie rzeczy nie powinna być zakładana na stonie do której nie jest. Po zamianie wkładek bedzie otwór na klucz pod kątem a nie pionowo jak normalnie powinien być. Wkładka bedzie normalnie funkcjonować.
  
 
To ja także mam pytanie dotyczące zamków. Mam 3 kluczyki do auta. I wszystkie pasują do drzwi, schowka, stacyjki, ale żaden nie pasuje do zamka w klapie bagaznika. Auto to Toyota CArina E sedan 96r. Na necie czytalem, ze mozna samemu sobie dopasować zamek do kluczyka. Wystarczy rozebrac wkładkę i przypiłować te zapadki które wystają, ewentualnie pozamieniac je miejscami. Orientuje się ktoś może w temacie?? Bo chciałbym mieć możliwość otwierania bagaznika z kluczyka.

Pozdrawiam
  
 
Witam serdecznie.
Ja mam to samo w Cari też mam 3 klucze i jeden nie pasuje do tylnej klapy.
pozdro.
  
 
Moze mieliscie wymieniana klape bagażnika np. po kolizji i nie bedzie pasował
  
 
Moze mieliscie wymieniana klape bagażnika np. po kolizji i nie bedzie pasował bo zamek nie przełożony
  
 
Moze mieliscie wymieniana klape bagażnika np. po kolizji i nie bedzie pasował bo zamek nie przełożony
  
 
Cytat:
2010-01-05 22:40:57, Hydrograf pisze:
[...]jeden nie pasuje do tylnej klapy. pozdro.



A do schowka pasuje ?
Pozdro.
  
 
moj do schowka pasuje.