SPOT 15.07.2007 Oleśnica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam na co miesięczny spot DKT SQAD Oleśnica

Dnia 15.07.2007 miejsce dawnej rampy towarowej ul. Moniuszki start godzina 15
  
 
A po spocie proponuje wybrać się do kina. O 18 w Oleśnickim kinie projekcja TAXI IV. cena biletu to 12 złotych

Jacyś chętni
  
 
Cytat:
2007-07-03 22:18:51, DaveOca pisze:
A po spocie proponuje wybrać się do kina. O 18 w Oleśnickim kinie projekcja TAXI IV. cena biletu to 12 złotych Jacyś chętni



to lepiej za te 12 zl isc na pizze bo Taxi 4 nie jest warte tych pieniedzy... jakby ktos chcial to mam ten film na divix'e...


[ wiadomość edytowana przez: smagi dnia 2007-07-04 00:11:01 ]
  
 
Ja jestem za pizzą i filmik poprosze na cd
Całą ekipą wybrać się do pizzerii, czemu nie.... odrazu pół parkingu rezerwujemy
  
 
Taxi 4 niewarta jest zmarnowania płyty... pierwsze 5minut jak to taxi nawet, a potem taxi niema wogule...

Co do pizzeri no to może nawet nie głupi pomysł... trzeba koniecznie tippo ściągnąć, to znowu będą atrakcje...
  
 
Prezo cd do odbioru...
  
 
To róbcie jak chcecie.Taka była moja propozycja.

A która pizzeria
  
 
Cytat:
2007-07-04 20:12:49, DaveOca pisze:
To róbcie jak chcecie.Taka była moja propozycja. A która pizzeria



pewnie Pepe kolo kina/mokisu...
  
 
a może DA GRASSO


[ wiadomość edytowana przez: DaveOca dnia 2007-07-04 21:13:49 ]
  
 
Killer... Dobrze ze nie wszyscy wiedzą jakie atrakcje wiążą sie ze mną po wejsciu do lokalu Ale nie martwcie sie , wstydu nie będzie. Jedno mogę zagwarantować: choćby nie wiem jak długa kolejka była do kasy to DKT i ta będzie pierwszy
  
 
Cytat:
2007-07-04 21:06:24, smagi pisze:
pewnie Pepe kolo kina/mokisu...



Ja tez jestem za pepe
  
 
Ja za pe pe jakoś wybitnie nie przepadam.. Na ich pizze to jakoś ciężki mi "pizza" powiedzieć.. Stawiał bym na DaGrasso lu DelSolle ale w del sole za mało miejsca jest w sumie.. Także DaGrasso jest ok.
  
 
Ja nawet nie wiem gdzie jest DA grasso, mi najbardziej pochodzi MEGA PIZZA...ale tam miejsca mało...

chyba PEPE ma i duużo miejsca...a ja raczej za sałatką PEPE chyba jednak z chlebem zapiekanym z serem i masłem czosnkowym ;P
mniam ;P

jestem za spotkaniem...to co 17-00??? pod PEPE?

TAXI 4 poracha...


Proponuje za tydzień jechać do korony na jakiś film Szklana papka 4 ;P ...może być i bajka ;P o SZCZURACH (ratatatujuj) czy cuś...
  
 
to jak sie w koncu ustawiamy ?? 15 czy 16 na wyladowni ?? a tam juz sie przeglosuje gdzie jedziemy...
  
 
Chyba tak jak zawsze na 15-tą.
  
 
Ja jestem za 15stą, jak zwykle. poczekamy troche, może zjadą sie jacyś goscie z Wrocławia. A potem jedzonko
  
 
No i miałem nie przyjechać autem, ale chyba jednak się pojawię rekinem - nieco odmienionym (Prezo już wie o co chodzi)
  
 
Zbiórka o 15 na rozładowni, następnie o 17 przejazd ulicami Oleśnicy w kierunki pepe