Filmy które warto obejrzeć

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpadłem na pomysł by tu zrobić drobny poradnik czy ranking jaki film jest warty obejrzenia a który nie.

zawłaszcza że nie jeden film jest słabo nagłośniony w kraju lub unas do kin nie wchodzi a jest od razu na DVD nie mówiąc że komplikuje sprawa ściąganych filmów z internatu które nie raz są wcześniej 4 miesiące przed premierą w kraju... co może trochę zdezorientować i można niezły film przeoczyć

Wiec proponuje tutaj oceniać dany film lub pytać o tyluł czy jest warty obejrzenia

podawać tytuł może być oryginalny i najlepiej polski, z jedno zdanie na temat filmu i przyjmijmy skale ocen od 0 do 10 jak komuś się chce..

[ wiadomość edytowana przez: dr_Killer dnia 2007-07-04 17:31:41 ]
  
 
Na początek parę filmów

Szklana pułapka 4 – podobnie jak to w innych częściach brus wilis jeszcze bardziej niezniszczalny, w kilku momentach już do przesady, fabuła całkiem niezła efekty również i salony koniec...
Ocena 9- za trochę przesady

Wzgórza maja oczy 2 (The Hills Have Eyes 2) – Horror no powiem że nawet niezły film, na poziomie Texańskiej masakry, tej ostatniej bodajże 2005 klimat podobny nawet nie jestem pewien ale chyba też na faktach, po prostu niezła mordobicie.
Ocena 9

300 Spartanów – nie przepadam za filmami ala gladiator ale ten jest taki dziwny inny głównie o walce i to całkiem efektownej zwłaszcza sama jest strategia.
Ocena 8-

Shrek 3 – dalej śmieszny ale trochę zawiódł moim zdaniem.
Ocena 8-

Strzelec (shooter) – dosyć ciekawy film o wrobionym snajperze w morderstwo przez rządowe szychy.
Ocena 7+

Redline – wyścigi samochodowe, najdroższymi autkami, organizowane poprzez miliarderów.
Ocena 8

Autostopowicz (the hitcher) – po prostu autostopowicz morderca i to niezwykle dobry, niezłe kino akcji trzymające w napięciu
Ocena 9

Epic Movie – parodia znanych filmów po prostu podróbka serii strasznego filmu trochę nie udana
Ocena 6+

No na razie na tym skończę bo można by było pisać i pisać najlepiej pytać o dany film...
  
 
Cytat:
2007-07-04 17:26:31, dr_Killer pisze:
Shrek 3 – dalej śmieszny ale trochę zawiódł moim zdaniem. Ocena 8-



a ja mu daje ocenę 5. dla mnie powtórka z 1 części tylko o kogo innego chodzi.

Deja wu - film akcji o morderstwie i pewnym rządowym projekcie. Trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Ocena 8 - za pomysł


[ wiadomość edytowana przez: DaveOca dnia 2007-07-04 20:11:27 ]
  
 
BEOWULF 3D - Film oparty na prastarej Irlandzkiej legendzie. W Multikinie (Pasaż Grunwaldzki) we Wro nie odczuwa się efektu 3D.
Tematyka filmu ciekawa, lecz monotonna, szybko mnie znudziła
Zwiastun lecz nie w 3D Ocena 6

Project: MONSTER - film o "czymś" co napadło na Nowy York. Strasznie ogląda się to na dużym ekranie (mnie chciało się "uwolnić pawia". Film o niczym, ucieczka kręcona amatorską kamerą, brak radykalnego zakończenia
Zwiastun zapowiadał się ciekawiej Ocena 2
  
 
Rambo 4 ze Stalone ale bardzo mnie zaskoczył bo film jest słaby i tylko 75min.... może przez to ze rambo to mocne kino akcji a tu....
myślałem ze na koniec kariery Stalone dwali ostro z tym rambo a tu dziadek rambo po buszu trochę strzela Ocena 6

Obcy vs Predator 2 też mnie troche zaskoczył bo mugł by być znacznie lepszy i koniec filmu sie nagle skończył, a znająć doskonale całą serie, na końcu zawsze bywa ciekawie, zaskakująco i tu czeka sie w napieciu na dalsą akcje a to poprostu sie skonczyło
ale i tak czekam na AvsP 3

Ocena 7


[ wiadomość edytowana przez: dr_Killer dnia 2008-02-12 20:09:51 ]
  
 
MGŁA -straszny badziew aż byłem w szoku zupełnie niepotrzebnie rozciągniety do 2 godzin samymi bzdurami no moze z tego 30 minut efektów z których by dało sie coś sensownego zrobić i wogule chore zakończenie a mniał być taki hit horror.... predzej dramat...

OCENA 2

Step up 2 - no nawet fajny taniec taniec...

OCENA 6+
  
 
Apropo filmów 3D. Jeżeli ktoś będzie miał okazję iść na taki film do tylko do KINA ORANGE IMAX . Co prawda jest ich narazie 5 w Polsce (W-wa, Krk, Pozn, Kat i Łódź) ale naprawdę warto. Ja osobiście byłem w Krakowie dwa razy pod rząd i gdyby nie to że drugi film był już ostatnim seansem to bym poszedł na wszystkie 4 dostępne seanse.

Miejmy nadzieję, że i we Wro zrobią w Cinema CIty Imax'a a takie plany ponoć już są
  
 
Pachnidło (ang. Perfume: The Story of a Murderer)
Film spokojnie się ogląda, może być na randkę Niby nic ale jak się oglądnie film do końca okazuje się, że jest wart obejrzenia i polecenia. Doskonała fabuła.

Ocena: 7

Jestem Legendą
Film z Will Smith. Bywały lepsze. Scenariusz spoko, natomiast te ludki już widzialem w jakims filmie
Ocena: 6

Pokój 1408
Zależy jak się nastawisz na ten film. Miał być horror. Mnie nic tam nie przestraszyło nawet przez moment. Jak na nowoczesną produkcję, rewelacji nie ma
Ocena: 5

Mgła (The Mist)
Nie polecam zdecydowanie. Głupie zakończenie podobnie jak film
Ocena: 1
  
 
Jestem Legendą to pierwszy film który sam początek najlepszy od reszty... polowanie na sarny po wymarłym nowym yorku w mustangu shelby


Nieustraszony (2008r) słynny serial nieustraszony w staram transamie teraz właśnie w najnowszym mustangu shelbi i tyle bo film straszna lipa... niby kontynuacja serialu...

Ocena + za czarnego Shelbi

Ale teraz koniec z mustangami cofnijmy się do przeszłości

10.000 B.C akcja filmu bardzo podobna do Tropiciel czy Apocalypto tylko sporo lat wcześniej z fajnymi efektami mamutów czy 2m kurczaków.

Ocena Jak ktoś lubi te klimaty to 7