Toyota corolla 1991 1.3 :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam chciałem Wam zaprezentować moja Toyotkę.

zdjęcia są troszkę kiepskiej Jakości - robiłem je telefonem , ale postaram sie poprawić następnym razem

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


sorki ze zdjęcia są w różnych pozycjach no ale mam nadzieje ze się komuś spodoba Autko
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: kosmiteczek dnia 2007-07-23 15:16:57 ]
  
 
Cytat:
2007-07-23 15:14:54, kosmiteczek pisze:
Witam chciałem Wam zaprezentować moja Toyotkę. zdjęcia są troszkę kiepskiej Jakości - robiłem je telefonem , ale postaram sie poprawić następnym razem sorki ze zdjęcia są w różnych pozycjach no ale mam nadzieje ze się komuś spodoba Autko Pozdrawiam


Mi się podoba bo każda e9 mi się podoba
A może napiszesz coś więcej?? Wiemy jaki silnik ale jak się autko sprawuje, jaki przebieg, czy zaatakowała ja ruda itd. ile nią jeździsz i czy jesteś zadowolony
  
 
Kolejna E9 w stajni


Cytat:
2007-07-23 20:49:54, madzia_83 pisze:
...i czy jesteś zadowolony


co za pytanie kto by nie był
  
 
No wiesz jak se kupisz trupa to możesz być niezadowolony
  
 
Witam
Toyotke mam od od ponad roku, przebieg to prawie 235000 - wiem ze to sporo. Toyotka jest na gazie - co niektórzy uważają ze to złe - no ale uważam ze jednak ekonomiczna na gazie to ona bardzo jest. co do rudej - no chyba jak w każdej toyocie z tego co zauważyłem, na tylnych nadkolach i na podszybiu. jak tylko porobię fotki to pokażę co i jak. A co do problemów - no miałem miesiąc jazdy i pacan we mnie przycedził no ale na szczęście po ponad półtora miesiąca napraw wyjechała z powrotem na drogę. Ostatnio miałem małe problemy z obrotami i lekko wyciekającym olejem. ale już to naprawiłem. Teraz czeka mnie wymiana przednich amortyzatorów i prawdopodbnie uszczelniaczy na zaworach. Powiem szczerze ze teraz jest w lepszym stanie niż ją kupiłem.
  
 
Nie wiem czy widziałeś Rollkę Gladiatora, on też ma wsadzony gaz i nie jest za bardzo zadowolony :/ >>KIK<<
Od gazownika wiele zależy. U mnie nie ma rdzy na podszybiu ale jedne drzwi są już zaatakowane.
  
 
A ja kocham gaz U mnie ten silnik chodził 7 lat na gazie i było wszystko OK Teraz w 1.6 też mam gaz i jest OK Bo te silniki lubią gaz
  
 
No ja właśnie myślałem nad 1.6 no ale narazie to musze się wstrzymać a mam pytanko jakie najlepiej włożyć amorki na przód - tylko jakieś niedrogie bo na tył włożyłem Kyaba ( nie wiem czy dobrze napisałem) ale sztuka kosztowała mnie 250 zł - więc cosik tańszego bym wolał.A co do gazu - to jak ją kupiłem to rewelacyjnie palila - ok 6-7 l gazu na miescie no ale po tym jakbyło BUM no to sie cosik potegowalo i teraz powowli dopiero dochodze co gdzie i jak ale już jest sporo lepiej bo bylo już że paliła mi ok 12l a dla mnie to stanowczo za dużo obecnie pali ok 8-9 l na miescie i ok 7 na trasie. No teraz dobrze ją potestuje bo do Władysławowa jade jutro w nocy więc troszeczke sobie pojeżdże, bo szcerze mówiąc to w dłuższej trasie nią nie byłem.
A co do Autka planuje założyć z Tyłu jakiś spojlerek nie wiem czy to dobry pomysł, ale coż sprubować zawsze można
  
 
Cytat:
2007-07-24 10:04:11, looqasch pisze:
A ja kocham gaz U mnie ten silnik chodził 7 lat na gazie i było wszystko OK Teraz w 1.6 też mam gaz i jest OK Bo te silniki lubią gaz

tylko silnik w Rollce Gladiego nie lubi
  
 
Cytat:
2007-07-24 10:57:58, madzia_83 pisze:
tylko silnik w Rollce Gladiego nie lubi


Myślę, że Twój by go pokochał
  
 
Cytat:
2007-07-24 17:16:16, looqasch pisze:
Myślę, że Twój by go pokochał


nie będę ryzykować a Toyki się o zdanie nie pytam
  
 
Rolcia brata to normalnie się zakochała w LPG i tyko na tym chce jeździć Mówię Ci Liftbacki szczególnie go kochają


Cytat:
...a Toyki się o zdanie nie pytam


A co będzie gdy Toyka się nie posłucha
  
 
no tez tak myślę no ale od czasu do czasu to benzynki tez trzeba troszke nalac ale nie za często bo sie jeszcze obrazi na mnie i będzie
  
 
Toyka nie ma nic do gadania dziś np. jedzie do mechanika bo coś się trzęsie za mocno. Może to poduchy silnika ? zobaczymy
  
 
Cytat:
2007-07-25 07:12:39, madzia_83 pisze:
Toyka nie ma nic do gadania dziś np. jedzie do mechanika bo coś się trzęsie za mocno. Może to poduchy silnika ? zobaczymy


To nie słuchaj się jej dalej
Zrobi Ci na złość i sama założy sobie LPG i opony 175
  
 
Cytat:
2007-07-25 10:11:45, looqasch pisze:
(...) i opony 175



Koniecznie
  
 
Kochani koledzy! To robicie zrzutkę na oponki! Podać nr konta?
  
 
ja tez zbieram 2345 4578 .....
  
 
i ładne felunie do tego ale co trzęsie??:> może obroty Ci się potegowały i dlatego trzęsie u mnie tak było troszke za małe były ale już jest duzo lepiej - jak przejżałem Aprat zapłonowy i dysze na gaźniku no ale warto było dużo lepiej działa a mam pytanko kto ma odsprzedać kostke od migaczy (przerywacz) wiem ze to dziwne pytanie no ale bardzo by mi sie przydała - no chyba ze to jest jakas standardowa - bo jak kupiłem samochód to okazało sie ze przerywacz od migaczy był walniety i jakis "sprytny" elektryk zmostkowal to z awaryjnymi - przez co nie mam awaryjnych , - a czasami sie mogą przydac.
No jak jak zalożyłem 14 felunie i ładne oponki to Autko zupełnie inaczej wygląda
  
 
Rollka ma teraz podniesione obroty na 1300 i trzęsie więc być może poduchy silnika?? A jak nie to to nie wiem Nie jest to uciążliwe ale ja bym chciała żeby chodziło wszystko jak w zegarku
Kosmiteczku a moja Rollkę widział?? Toż to siostra Twojej - tylko czerwona
CzapCzap to podam nr konta, ok