Serwis klimatyzacji - Białystok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie najtaniej uzupełnie czynnik chłodzący, smarujący i pozbęde sie grzybków z klimatyzacji?
  
 
Szkoda ze Marcxin032 nie udziela się ostatnio być może pomógłby.
  
 
poszło na prv
  
 
Dzięki

Myślalem że to troche tańsza impreza Ale jak trzeba to trzeba.
  
 
Cytat:
2007-07-31 16:03:18, AdS pisze:
Dzięki Myślalem że to troche tańsza impreza



Nie wiem, co Ci napisał Grześ, ale w Norauto mają promocję, za 150 zeta robią TYLKO sprawdzenie z napełnieniem
  
 
Grzesiek napisał ze ful serwis ok. 300zł, ale samo napewnienie własnie w granicach jakie podałeś w nora...
dzięki Wam
  
 
Cytat:
2007-08-08 17:43:43, AdS pisze:
Grzesiek napisał ze ful serwis ok. 300zł,



strasznie drogo, znam ludzi, którzy robią to za połowę tej ceny
  
 
napisałem od 250 do 300 i tyle ostatnio płaciło kilku moich znajomych, właścicieli róznych aut, doklimy nkt nie zaglądał przez kilka lat
trzeba było sporo czynnika uzupełnić, wymienic filtr i odgrzybic
za 150 zł w norauto odgrzybią,wymienią filtr i uzupełnią czynnik?
wątpię



[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek dnia 2007-08-09 08:16:33 ]
  
 
Cytat:
2007-08-09 08:13:31, Grzesiek pisze:
za 150 zł w norauto odgrzybią,wymienią filtr i uzupełnią czynnik? wątpię



i dlatego napisałem, że "TYLKO"

Jeśli AdS sie zdecydujesz, to pisz do mnie na priv. Dam Ci namiary na firmy, które biorą za taką usługę "normalne" pieniadze (150,-)
  
 
sorki, nie doczytałem

w sumie odgrzybianie ja robię sam, dwa razy w roku,plus wymiana filtra-sporo syfu się tam zbiera, a ja lubię mieć świeze powietrze


  
 
Cytat:
2007-08-09 10:17:38, Grzesiek pisze:
w sumie odgrzybianie ja robię sam,



I właśnie nie wiem dlaczego ta usługa tak się ceni. Owszem, rozumiem jeśli jest to odgrzybianie ultradźwiękowe, to tak, jest drogie. Większość warsztatów robi to jednak sprejami za 14 - 25 zeta (cena w detalu) + robocizna
  
 
Prawdopodobnie jutro zrobię coś z klimatyzacją. Odgrzybić mogę sam, ale nie robie tego skoro widzę ze układ niedomaga. Do ave I filtr jest strasznie drogi (ok. 50zł).

Napiszę co z tego wyszło

  
 
"Nabiłem" klimatyzację za 80zł, prawdopodobnie mogłem jeszcze taniej (50-60zł). Brakowało ponoć 150ml czynnika. Poza skrajnie nieprzyjemną obsługą wszystko ok.

Filtr mam zamiar kupić węglowy, podobno dużo lepszy niż tradycyjny.
  
 
napisz, gdzie napełniałeś
  
 
Z tym filtrem trochę przesadziłem, chodziło mi o to że drogi jest najtańszy filtr, czyli 50zł (nawet do nowej ave jest tańszy ).
Pan który mi nabijał mówił że dobry jest za 250zł z toyoty

Ja chyba kupie węglowy na jednym z polskich serwisów aukcyjnych (50-55zł)
  
 
oryginał, to oryginał

Ostatnio wymieniłem taki filtr w Primerce mojej szwagierki. Kupiłem oczywiście najtańszy (sama chciała), następnego dnia kupiła już oryginalny. Jadąc za autobusem (kopciuchem) bidulka mało się nie udusiła Ten tani, to był JC. Tego g***a, to ja za darmo nie chcę
  
 
A oryginalny przefiltruje powietrze z takiego kopciucha? Dobra maska gazowa wiem ze potrafi, ale filtr kabinowy... Myślałem ze w takich przypadkach trzeba śpiesznie przełączyć cyrkulacje powietrza na obieg wewnętrzny
  
 
Co do filtra węglowego to z przyjemnością potwierdzę jego skuteczność. Zmieniłem u brata w fordzie fieście bo stary to aż był dziurawy i przy okazji odgrzbiłem klime bo waliło z nawiewów. Efekt... jadąc kilka dni później za autobusem albo przez wioski gdzie często występuje "wiejskie świerze powietrze o aromatycznej woni krowiego łajna" w aucie wiał chłodny wiaterek niczym nie zalatujący tym czym oddycha się poza autem... Nastepnym razem jak będę zmieniał filtr powietrza w Carinie poświęce parę zl więcej i kupię też węglowy....