Jest już nowa Avensis!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zdjęcia sa na www.toyota.jp/premio

tak jak myślałem, zmiany w stosunku do poprzefnika dotyczą głównie profili blach i nowego środka (tak jak to zrobili ze stara corolą - aurisem). podejrzewam ze wersja europejska od tej japońskiej będzie się różniła jak blade (w japoni) od aurisa, a więc nieznacznie.
  
 
Cytat:
2007-07-31 10:28:53, arturg pisze:
zdjęcia sa na www.toyota.jp/premio tak jak myślałem, zmiany w stosunku do poprzefnika dotyczą głównie profili blach i nowego środka (tak jak to zrobili ze stara corolą - aurisem). podejrzewam ze wersja europejska od tej japońskiej będzie się różniła jak blade (w japoni) od aurisa, a więc nieznacznie.


Wygląda jak koreański chevrolet BRZYDAL
  
 
na prezentacji 3D na strone widać jak pojechali po koreańsku z przetłoczeniem tylnej linii z a drzwiami tylnymi. Mam nadzieję ze w kombi to zniknie...
  
 
Cytat:
2007-07-31 11:46:09, Zawilczak pisze:
Wygląda jak koreański chevrolet BRZYDAL


Niestety ale się z Tobą zgadzam
  
 
Jak znam życie, kombi będzie najładniejsze, o ile w ogóle będzie.
  
 
Przecież Premio to nie Avensis! Wystarczy sobie spojrzeć na szerokość nadwozia - niby zwęziliby avensis do niecałych 170cm, czyli o prawie 7 cm? Wolne żarty!
Ale autor wątku fake puścił...
Pomijając już to, że avensis jest projektowana w Europie i na rynku jp. znajdzie się jako avensis - podobnie jak obecna
  
 
jeżeli jest tak jak piszesz z wymiarami, to wygląda raczej na globalny projekt na bazie nowej corolli - choć bryła jakby żywcem przeniesiona z obecnej ave.

że projekt globalny o tym świdczy już kolejny model z inną nazwą i grillem:

http://toyota.jp/allion/
  
 
a może to będzie coś podobnego do tego?

http://www.worldcarfans.com/9071010.014/toyota-crown-hybrid-concept-to-debut-in-tokyo
  
 
ee tamm auris tez się na początku nikomu nie podobał

a teraz .......
  
 
Narobiliście mi smaka, ale nowego Avenka jeszcze nie ma.
  
 
Cytat:
2007-10-12 11:15:08, Jackal pisze:
Narobiliście mi smaka, ale nowego Avenka jeszcze nie ma.


ty swoim się ciesz
  
 
Nowa Toyota Avensis na zdjęciach szpiegowskich

W internecie ukazały się niedawno szpiegowskie zdjęcia modelu Avensis nowej generacji, szykowanego do premiery handlowej w roku 2009. Według wiarygodnych źródeł, nad tym wyczekiwanym z wielkim zainteresowaniem samochodem pracują europejscy specjaliści Toyoty w Belgii

ak twierdzi magazyn "Automotive News Europe", nad skonstruowaniem Avensisa nowej generacji pracują europejscy specjaliści Toyoty z ośrodka w Belgii, a nie Japończycy. „Mogę tylko potwierdzić, że nasze europejskie centrum techniczne jest zaangażowane obecnie w prace nad pierwszym modelem, który w całości konstruowany jest naszymi siłami - wyjaśnił Colin Hensley z Toyota Motor Europe. Jak napisał "Automotive News Europe", europejscy specjaliści skonstruują całe nadwozie pojazdu. Colin Hensley wyjaśnił, że auto wykorzystywać będzie globalną platformę, a ta wykonana została w Japonii.

Od roku 1995 Toyota projektuje na Starym Kontynencie kierowane na tutejszy rynek modele, jednak wszystkie prace konstrukcyjne realizowano dotychczas w Japonii. Koncern jest przekonany, że lepiej będzie można sprostać oczekiwaniom tutejszych klientów, jeśli zwiększona zostanie liczba modeli, które są projektowane i konstruowane właśnie w Europie. W planach jest również zacieśnienie współpracy z dostawcami, których zakłady wybudowano na Starym Kontynencie.

Otwarte w styczniu 2006 r. Centrum Techniczne Toyoty w belgijskim Zaventem jest inwestycją o wartości 130 mln EUR. Personel ośrodka projektuje nadwozia, podwozia i systemy elektroniczne modeli Toyoty, dobiera materiały i komponenty, dokonuje oceny jednostek napędowych i przeprowadza adaptację samochodów do warunków europejskich.












[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2008-01-16 11:24:59 ]
  
 
Po pierwsze, paskuda.
Po drugie, w całości europejska. Fujjjj...
Pozdro.
  
 
Po trzecie kopci

Światła z tyłu takie "previowate", poza tym nie spodziewam się rewelacji w stylu jakiejś chociażby 2.4VVTi z manualem i 4WD

pzdr
  
 
a ja wam mówie że nie będzie taka zła

na aurisa tez każdy mówił że bleee
  
 
Cytat:
2008-01-17 18:05:49, Suchy pisze:
a ja wam mówie że nie będzie taka zła na aurisa tez każdy mówił że bleee



ja wole pierwszego avensisa. mimo bliskiego pokrewienstwa z carina, miala niesamowita mordke i to spojrzenie. jeszcze zeby miala rwd albo 4x4 to by bylo lux i z 280KM.
  
 
4x4 dałoby sie załatwić...
  
 
Jakaś nowa fotka:

  
 
coś z Civic'a??
  
 
coś z lexa