Jakies spotkanko w łodzi??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Można by kiedyś jakis małe spotaknko Toyotek z łodzkiego i nietylko gdzies w lodzi zrobic??:> sa jacyś chetni??:>
  
 
widzę że z łodzi to chyba tu nikogo nie ma a szkoda...
  
 
czy nikt lodzi nie ma toyoty - nie wieze poprstu buu
  
 
Cytat:
2007-08-06 09:25:46, kosmiteczek pisze:
widzę że z łodzi to chyba tu nikogo nie ma a szkoda...

Jak to nie ma?Kiedy i gdzie ?
  
 
jestem
  
 
Czy w Łodzi organizowane są spoty miłośników marki toyota .Jeśli tak to gdzie?Chętnie bym się spotkał .Pozdrawiam
  
 
skoro w lodzi nie wychodzi spotkajmy sie w lublinie
  
 
Może gdzieś w połowie drogi z Łodzi do Lublina...może radom lub pięknie położone miasto Drzewica nad zalewem Drzewickim
  
 
Cytat:
2008-02-14 21:52:14, Plumoza pisze:
Może gdzieś w połowie drogi z Łodzi do Lublina...może radom lub pięknie położone miasto Drzewica nad zalewem Drzewickim

Radom znaczy się
  
 
no chyba predzej bo widze,ze ze spotami w lodzi to jak w lublinie..
  
 
Cytat:
2008-02-16 10:28:23, polakus pisze:
no chyba predzej bo widze,ze ze spotami w lodzi to jak w lublinie..

No to nie widzę problemu .Tylko czekać cieplejszych dni i można się umówić.O ile sprzęt (bolid)będzie sprawny
  
 
Cytat:
2008-02-16 10:39:10, Plumoza pisze:
No to nie widzę problemu .Tylko czekać cieplejszych dni i można się umówić.O ile sprzęt (bolid)będzie sprawny



no ja za swojego przy doplywie kasy biore sie pelna para. kosmetyka i regulacje pilnie mu potrzebne
  
 
Cytat:
2008-02-16 16:41:36, polakus pisze:
no ja za swojego przy doplywie kasy biore sie pelna para. kosmetyka i regulacje pilnie mu potrzebne

W mojej maszynie tylko jak na razie mankamęty.Ale życie pisze różne scenariusze
  
 
odpowiada mi Łódź i Radom mniej Lublin ale nie mówię Nie
  
 
Cytat:
2008-02-18 21:42:27, Linek pisze:
odpowiada mi Łódź i Radom mniej Lublin ale nie mówię Nie

No to trzeba dogadać termin.Jak będzie ciepło.I w drogę
  
 
witam jestem nowa, ale pisze sie na spotkanie w Radomiu ewentualnie w Łodzi (ale mało znam miasto )
Więc czekam na konkretne terminy
  
 
Cytat:
2008-04-09 00:15:51, mocarska pisze:
witam jestem nowa, ale pisze sie na spotkanie w Radomiu ewentualnie w Łodzi (ale mało znam miasto ) Więc czekam na konkretne terminy

Temat spotu nadany do zainteresowanych.Tylko czekac na odzew i aprobatę
  
 
No to z Linkiem sprawa obcykana ,tylko termin konkretny i miejsce.Może długi weekend Majowy.Miejsce Jak by nie padało to parking Reala na Piłsudskiego.A gdyby padało to Carfour na Przybyszewskiego [jest zadaszony].
  
 
badam sprawe w swoim watku i moze cos na poczatku lata zrobimy miedzy wojewodzkiego jak kiedys planowalismy?
wciagne jeszcze do tego chlopakow z CC i moze cos nam wyjdzie.lubelskich kilku corollcowcow byloby chetnych i kilkoro nas z tft, mysle ze w-wiaki z CC tez by wpadli,wiec cos jak sie cieplo zrobi to mozna cos poszpacic. na starletclub tez dalbym znac. mysle,ze na poczatku wakacji taki mega spot mozna trachnac.
pozdr
  
 
Cytat:
2008-04-20 16:30:22, polakus pisze:
badam sprawe w swoim watku i moze cos na poczatku lata zrobimy miedzy wojewodzkiego jak kiedys planowalismy? wciagne jeszcze do tego chlopakow z CC i moze cos nam wyjdzie.lubelskich kilku corollcowcow byloby chetnych i kilkoro nas z tft, mysle ze w-wiaki z CC tez by wpadli,wiec cos jak sie cieplo zrobi to mozna cos poszpacic. na starletclub tez dalbym znac. mysle,ze na poczatku wakacji taki mega spot mozna trachnac. pozdr

No to było by w cipkę .Jestem zdecydowanie ZA