Łada 2103 z Czech

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!!
Jestem Ładystą z Klatov w Republikę Czieskiej i chciałbym się pochlubić swoją Łade 1500. Jest to rok 1979 i jest już dużo zużyta, ale teraz się staram by ju trochę naprawić. Ta rdza...

tu są zdjęcię:

tu jest czysta


od tyłu..


czarne wnętrze


naprawa tyła


dziurę od rdzy

Cześć




[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2007-11-05 20:15:20 ]
[ powód edycji: korekta tematu:) ]
  
 
fajna ! warto zrobić jej remoncik . Moja teraz jest juz po remoncie blachy i gotowa do lakirowania!!!mam nadzieję,że niedlugo będzie gotowa!
życzę aby udało CI się ja doprowadzić do idealu
Paweł
  
 
już ją oglądałem na czeskim forum. powodzenia w remoncie. ja wszystkie nowe blachy cynkuję przed montazem
  
 
PIekna-mialem okazje ja ogladac na zywo ! Czarny srodek-ah podoba mi sie.
  
 
Chwalę się moją Ładną, wczoraj trochę pracowałem

Tutaj są zdjecia:


i nove klatę chromowane
Mam nadzieje, że się będzie podobać

[ wiadomość edytowana przez: Ladusa dnia 2007-11-05 18:02:11 ]
  
 
Bardzo ładna!!!! moimmarzeniem jest mieć jeszcze jedną ładę...2103 lub 2101 ale w takim własnie orygianlym stanie
pozdrowienia
paweł
  
 
Bardzo Ładna, myślę, że orginalne kapsle na koła dopełniły by tego fabrycznego stanu
  
 
Cytat:
2007-11-07 19:51:31, Adam-Lancelot pisze:
Bardzo Ładna, myślę, że orginalne kapsle na koła dopełniły by tego fabrycznego stanu


Będą, będą


Paweł, Adam: dzięki
  
 
Fajna, warto ją odremontować, aby była jeszcze lepsza. Warto odnawiać takie samochody, bo mało już ich jeździ.
Życzę wytrwałości, nie poddawaj się nawet jeśli robienie 2103 będzie wymagało pracy i czasu. Ale zapewniam że warto.
Pozdrawiam, powodzenia
  
 
Głupie pytanko :]
Czemu by tematu nie przenieść do Aut
Bo tu tak samotnie sobie stoi :]

Niestety jak zwykle szwankują mi zdjęcia i nie jestem w stanie w pełni podziwiać autka (jedynie zdjęcia w profilu) i trzeba przyzać, że wydaje się być w świetnym stanie.

Gratuluje i pozdrawiam, Rafał.
  
 
Cytat:
2007-11-10 22:56:11, Rafael_Black pisze:
Głupie pytanko :] Czemu by tematu nie przenieść do Aut Bo tu tak samotnie sobie stoi :] Niestety jak zwykle szwankują mi zdjęcia i nie jestem w stanie w pełni podziwiać autka (jedynie zdjęcia w profilu) i trzeba przyzać, że wydaje się być w świetnym stanie. Gratuluje i pozdrawiam, Rafał.



Kiedy zakładałem temat, jescze tu nie było aut..

I jeżeli chciałbys widzieć zdjecia (oczywiście i pozostały), klikaj tutaj . Jest tam więciej fotografii i informacji (owszem po czesku, ale temu da się zrozumieć , ale spokojnie przetłumaczym), jak kupiłem ją i jak wygląda teraz
  
 
Widze, że musiałeś troche powalczyć z tą rdzą... Ale mam nadzieję, iż starczy Ci na wiele lat :]

Pozdrawiam, Rafał.
  
 
Dziś jest temu rok, jak zakupiłem sobię Ładną.
Życzę jej wszystkiego najlepszego i daruję jej nową ostatną część wydechu i 2 światla halogenowe.
Innaczej rdza porząd wygrawa, jest to złom i ja ufam, że dopóki ma przeglądu technicznego (ca 1,5 roku), będzię jechała...

Ale ja ją mam raaaad Jest to poprostu moja najładniejsza Ładna
  
 


Dzis (i wlasciwie juz wczoraj) pokonala Ladna granicu 5 piatek
  
 
Co tak wolno??

DEx
  
 
Bo za duzo pali (i jakich 50km paliwomierz pokazywal zero i swiecil czerwonie . I w ogole nie bawilem sie z komorka... )
  
 
Witam!!
Ta twoja Łada jest świetna jak ją zobaczyłem to zapragnąłem mieć właśnie 2103.Nie wiesz może czy wychodziły one w wersji kombi.U mnie twoja ma 5.5 bo ja lubie oryginalny wygląd Łady 2103 ale kombi to jeszcze nie widziałem.Pozdrowionka jak kupie sobie Łade to wpadne do czech a jeśli kupie 2103 to myśle o odwiedzinach w Klatovach.W końcu jesteśmy jak sąsiedzi
  
 
Cytat:
2008-06-16 18:55:07, ladamaniak pisze:
Nie wiesz może czy wychodziły one w wersji kombi.U mnie twoja ma 5.5 bo ja lubie oryginalny wygląd Łady 2103 ale kombi to jeszcze nie widziałem.


Na bazie 2103 kombi nie ma. Jeżeli chcesz mieć klasyczną ładę z nadwoziem kombi to albo 2102, która jest na bazie 2101 (można tak powiedzieć - tzn. ten sam model, tylko, że nadwozie kombi), lub też 2104. Ale 2103 nie ma swojego odpowiednika w kombi.
  
 
Witam!
Ladamaniak, z gory dziekuje za pochwale. Ale nie jest to takie dobre jak na zdjeciach.... Bo rdza jest źla i w zimie podwojnie.. Teraz jest to zlom, nie tylko drzwi chyba juz nie maja blachu , za duzo pali (benzynu i oleju (ale na szczescie nie tyle jak Fleszerowi ))...ale mam nadzieje, ze z nia znow cos zrobie, bo przegladu technicznego ma jeszcze 14 miesiecow...

Innaczej 2103 to byl sedan luksusowy, kombi nie ma potrzebny
  
 
Hah- ja to wycieki mialem- po czesci juz usunolem- a po czesci nadal sie leje(pompa paliwa-mysle zeby ja wyrzucic i wstawic elektryka)
Raz chyba widzialem 2103 kombi na zdjeciu- ale to raczej dolozony byl przod z 2103 do 2101, albo jakas malo seryjna wersja.

Piekna 2102 w czechach widzialem 2 lata temu - z tym ze ona chyba byla z niemiec.