Reflektory przednie VW Passat B5 - problem z regulacją

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie
Problem jak w temacie. Mogę regulować prawo/lewo ale nie góra/dół. Reflektory soczewkowe regulacja kluczem ampulowym. Podczas próby regulacji stoją w miejscu (są chyba na max opuszczone). Regulacja wysokości ; silniczkowa, działa. Czy czeka mnie wymiana reflektorów? Nikt tam nie grzebał. Wie ktoś z was jak to cholerstwo wygląda ? Co się tam mogło urwać?


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin

[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2007-09-06 23:39:06 ]
  
 
mam takie same refletkory i moje swieca krocej niz w rowerze
pojechalem na stacje diagnostyczna zeby je ustawic a one ani elektrycznie ani recznie nie chca sie ruszyc :/

no to wyrecilem je cale zeby zobaczyc o co chodzi a tu.... nie mam silniczkow !!!!!!!!

tak to jest jak sie auto z komisu kupuje
  
 
Zara chwila
Ja silniczki mam. A Autka z komisu nie kupiłem.
Więc ma ktoś jakiś pomysł?
StyQ a jak wygląda ta regulacja "ręczna" jakieś ośki? gwinty? możesz opisać co i jak?
Pozdro

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
mam rozumiec ze krecisz tymi bialymi zebatkami co sa na zdjeciu ?

  
 
Hej Taz szacuneczek
Dokładnie tym kręcił mi gość na stacji diagnostycznej i nic
Lewo/Prawo bez problemu.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
no to najwyrazniej ktos sie bawil i opuscil lampy na sam dol i gwint zpadł z srubek musisz wyjac reflektory i sprobuowac to jakos naprowadzic na gwint i zakrecic. Moglo sie samo opuscic w czasie jazdy podczas drgan
  
 
Cytat:
2007-11-17 09:04:12, uszek pisze:
no to najwyrazniej ktos sie bawil i opuscil lampy na sam dol i gwint zpadł z srubek musisz wyjac reflektory i sprobuowac to jakos naprowadzic na gwint i zakrecic. Moglo sie samo opuscic w czasie jazdy podczas drgan


Heh Mateusz problem juz rozwiazany
troszke Ci sie no opoznienie właczyło
  
 
Hej witam jak rozwiązałeś problem z regualacją bo mam taki sam
  
 
Kolego patrz na datę postu.
Problem od razu wtedy został rozwiązany metodą długiej pensety i drutu. Trochę gmerania i wszystko"zagrało" To bardzo proste. Tak w skrócie to tak samo jak zrobić remont kapitalny przez rurę wydechową

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin