Co myślicie o tym żeby zrobić profesjonalną stronę o Nivie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.

Od niedługiego czasu jestem już posiadaczem Ladacznicy i tak szukając materiałów w internecie odnośnie Nivki natknąłem się na smutną prawdę, że nie ma tego za dużo w rodzimym języku.
Moja propozycja jest taka...jestem w stanie przygotować porządną stronkę, ze sporą ilością miejsca na wrzucenie różnych przydatnych dupereli, postawić tę stronę na jakimś porządnym CMS-ie coby nie było problemacji z wrzucaniem materiałów, z ładnym forum, galerią itp. Uważam, że jeśli takiego czegoś do końca nie ma to można by to zrobić we własnym zakresie i tu proszę o wypowiedzi na ten temat i zgłoszenia osób, które chciały by się udzielać systematycznie przy tworzeniu tegoż projektu. Uważam, że ten choć kapryśny ale jedyny w swoim rodzaju samochód potrzebuje nieco więcej miejsca w necie na swój temat. Generalnie czekam na propozycje...odnośnie wszystkiego, dostępnych materiałów, propozycji wyglądu, zapotrzebowania na konkretne rzeczy, które powinny się tam znaleźć itp. itd. Dawajcie znać - najlepiej na otwartym forum coby wywiązała się dyskusja, poza tym mój mejl to czapi6@wp.pl gg 3027851, zresztą wszystko w moim profilu. Naprawdę myślę o tym poważnie i proszę o odzew z Waszej strony.

Zaczynając - ja jestem w stanie wrzucić schemat prostego interfejsu diag. ODBII(a nawet mogę pomóc takowy wykonać...a co) do Niffki i ruski program(bardzo dobry) praktycznie już przeze mnie spolszczony.

Kto da więcej? czekam na każdy post.

Pozdrawiam - Czarek.
  
 
Hi

Po pierwsze to o nivkach jest dość sporo w internecie - jak też różnych schematów, instrukcji, katalogów części itp. Co nie zmienia jednak faktu że by się przydała taka jedna główna strona.

W sumie pomysł dobry - jesli wystarczy Ci na to chęci to ok

Teraz druga sprawa - a mianowicie taka że to forum tutaj niestety już chyba nie żyje (z różnych przyczyn)- i prawda jest taka że większosć nivowej braci spotyka się i dyskutuje gdzie indziej a mianowicie tu http://www.rajdy4x4.pl/forum/viewforum.php?f=13
Stąd wiec wniosek że coby wzbudzić jakąś polemikę i dyskuje na temat Twojego projektu myślę że nalezałoby również tam to przedstawic tymbardziej jeśli chcesz jakiegoś odzewu
  
 
Spasiba Tawariszcz
  
 
Super pomysł. Ale czyżbyś zrezygnował z pomysłu po przeglądnięciu forum w rajdy4x4 ? Bo tam nie zauważyłem zgłoszenia twojego pomysłu.
  
 
Oczywiście, że nie zrezygnowałem. Strona będzie tutaj:
http://prince.nazwa.pl/cessar/niva/ oczywiście ze stosowną domenką, ciut czasu potrzebuję jednak...powiedzmy max 2 tygodnie, doszedłem do wniosku, że zrobię bazę strony - a następnie poinformuję forum. Liczę na pomoc z materiałami. Nie lubię zapeszać i się nie wywiązywać. Bądź co bądź taka strona jest wręcz KONIECZNA! Będzie download, porady, forum i co tylko uważacie za stosowne. Pozdrawiam serdecznie. Pomożecie? Pomożemy