Nivka i spojlery

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak pisze bo wszedłem na kącik 4x4 o tuningu i co widze plastikowe spojler i takie bajery niechce nikogo urazic ale tam powin sie znajdowac raczej opisy jak podniesc samochód moze cos o mozcniejszych podzespołach jakis zawiasach wyzszych sprezynach osłonach zaminikach kół i tak dalej
ps to niejst zadna agresja z mojej strony przagene jedtnie poruszyc temat jak tu usprawnic nivke w kierunku jej przeznaczenia. choc niepowiem ze z tymi z spojlerkami nawet fajnie wyglada tyle ze sie w terenie negatywnie zweryfikuja
  
 
od czegoś te zmiany trzeba zacząć...
a jeśli mnie pamięc nie myli, to panowie żniviarze gdzieś już na tematy zawiasów tutaj dypsutę prowadzili.
a zresztą, sami Ci powiedzą... niedługo
  
 
Nieźle to ująłeś ...negatywnie się zweryfikują
  
 
Widzisz nie każdy używa nivy do jazdy w terenie więc czemu nie pokazać kilku spojlerów
Z czasem pewnie pojawią się podpowiedzi co i jak ale to musi potrwać
Pierwsze jaskółki już są ....amortyzatory .... reszta wskazówek co do zawieszenia , felg i opon znajdziesz na tym forum ....


  
 
Bartek ma racje, co do "tunningu" Nivy. Pozniej lazisz po dolkach i krzaczorach i zbierasz nikomu juz niepotrzebne te "plastiki" . Po czyms takim, to i mozna by bylo otworzyc "Skup Surowcow Sztucznych" ... hihihi.

No, ale ktos zbiera znaczki, a ktos inny "plastiki" ...

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
plastyki zbiera Remik...
  
 
  
 
No wlasnie, dawno juz proponowalem opis "patentow" ktore mamy w swoich Nivach. A spoilery? Coz zyjemy w swiecie w ktorym "plastik is fantastic". Skoro mamy Landrovera z wtryskarki i plastikowe nadkola w LandCruiserze to dlaczego do Nivek nie mozna poprzyklejac takich szpecacych kawalkow plastiku? Moze beda pasowaly do panienek na tylnym siedzeniu .
Moze ktos z "nie off-roadowcow" odpowie dlaczgo tuning zewnetrzny kojarzy sie zawsze z kilogramami plastiku poprzyklejanymi w rozne dziwne miejsca samochodu? (ach te wingcommandery )
  
 
off road górą !!!
  
 
a mam pytanie mianowicie problem polega na tym ze trzeba nivke poszezyc bo troszeczke kółka wystaja ( niewiele) ale zeby sie policja nieczepiała .najlepiej było by zrobic jakies adkola z gumy ktore pod wpływem nacisku ( jakiegos drzewa niesfornego krzaka kamienia lub innej atrakcji ) by sie uginało a nie łamało jak wspominane plstikowe nadkola . moze znacie jakies ciekawe patenty
  
 
Mi tam Land Cruiser się podoba Znajomy ma całą w chromowanych rurach,skóra wśrodku i w szystko co się da.Jeździ nim na polowania.Miał też dachowanie.Przekręciło go,postawiło na koła i pojechał dalej.Cóż ale szkody z AC poszły na ponad 30 tys zł
Jutro odbiera najnowszą LC
Pzdr
  
 
no skura fajnie sie moczy w rzekach jeziorach lub innych przeszkodach wodnych
  
 
skóra a te polowania to w zoo??
( żart)
  
 
Nie,w tamtych okolicach ZOO nie ma niestetyNa polowania jeździ normalnie do lasu.Gościu nalezy do koła łowieckiego.Wcześniej obok tej toyoty miał jeepa cherokee którym jeździł na polowania,ale zarznął go i sprzedać musiał.Kupił uzywana Fronterę i nią jeździł,trochę jego syn pojeździł i też poszła do żydaNarazie na te polowania musi jeździć Landkiem.
Te auta są bardzo szczelne i żeby woda dostała się do środka to musi być auto zanurzone gdzies pewnie ponad połowę wysokości.
Pozatym jak masz tyle kasy ze stac Cie wydac te 250 tys zł na samochód,do zabawy masz harleya Davidsona,wcześniej sprzedałes 4 miesięczne BMW 535i bo Ci się nie podobało, to masz w dupie to czy ci się tam woda naleje czy cos innego
Pzdr Grzesiek
  
 
Mój sąsiad - chłopaczek wynajmował takie duże mieszkanie i miejsce garażowe - w Poznaniu też miał LC (fajne auto, przy którym wszystkie inne są jakieś takie małe ).
Słyszałem ostatnio, że zadźgali go nożem w więzieniu...
Nie, żebym cos sugerował, ale często za taką kasą kryją się takie powiedzmy szare interesy... Może lepiej nie mieć takiego LC, ale spać spokojnie...
  
 
Mariusznia Ty masz takie fajne gumy przy nadkolach w nivie
Może się pochwal jak wiesz lub się dowiedz od jakiego to samochodu .... bardzo mnie temat ciekawi ....zresztą jak widać nie tylko mnie

Kupiłem gdzieś w lutym takie poszeżenie z maty szklanej i o dziwo jest bardzo miękkie .... jeszcze tego nie zakładałem ale mam i coś pomyśle przy planowanej wizycie w warsztacie ....

  
 
Znalazlem gumy poszerzajace nadkola o 2cm w necie O tu! za 99euro za komplet (wliczony mwst) 4x150cm . Dla mnie to za malo i za drogo .

Coz zaczynam szukac podobnego profilu z metra, moze sie uda. A extremy twierdza, ze najlepsze poszerzenia robi sie z tasm do tasmociagow... naprawde!!!

A widzialem dzisiaj w warsztacie Nivke w wersji Beskid. Elektryka, wspomaganie kierownicy, fele 15" z bardzo fajnymi oponkami Barum. I tylko to szpecace ospoilerowanie Oricari . Pomijajac przydatnosc tego w blocie, szpeci to samochod. Jakby je powywalac to ,calkiem fajna furka by byla



[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-07-03 18:46:39 ]
  
 
no te są deko za małe i kilo za drogie!!! a to z ta guma z tasmociągu to słyszałem tylko gdzie to kupic??????
a nivka która od czasu jako kierowca sie bujam a czesciej jako niezdarny pilot posiada wspomaganie i co ciekawe od poldka( podobno miało niepasowac bo cos tam wąsy za krótkie itp itd ale w koncu po wcale niewielu modyfikacjach ,i zadnym tam spawaniu podeszło. troche gorszy jest juz i tak nienajlepszy skret ale cos za cos ) ale ze wspomaganiem zupełnie inna jazda kiedys paluchy urywało jak sie grzało w koleinach a teraz spoko jest palców niełamie
  
 
kacper niewiem czy dobrzewidziałem ale czy ty czasem niemasz wywalonej zapasówki na tył??? a moze ktos opisze jak to najprosciej uczynic bo paln był taki zeby w mejsce koła zapasowego wozic zagracająca lebiode ( przydaje sie przeydaje od czasu do czasu)
  
 
Cytat:
2003-07-03 17:44:15, kacper97_Warszawa pisze:
Mariusznia Ty masz takie fajne gumy przy nadkolach w nivie
Może się pochwal jak wiesz lub się dowiedz od jakiego to samochodu ....



Kupiłem Łaciatą już z tymi gumami, a poprzednia właścicielka tez kupiła z gumami, a dziadek, który miał ją poprzednio też chyba nic nie przerabiał, itd... Qrdę -> ilu Ona miała właścicieli zanim trafiła na mnie...

Podobno wszystkie dodatki są od Jeepa (zderzak przedni, kangur), więc może i te gumy... Zobaczcie w katalogu wyposażenia dodatkowego Jeep -> to pewno nie jest takie drogie (jakieś tam 400,- USD ).
Szkoda, że silnika mi od Dżipa nie wsadzili i wspomagania kierownicy