Omegaaaaaaaaa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka
niedziała mi nawiew ze strony kierowcy(lewy) ani przy klimie ani nagrzewnica co z tym zrobić? może coś spadła jakiś przewód doprowadzający gdzie on jest jak się do niego dostać? może ktoś polecić dobre świece do Omeżki A 93' 2,0i+lpg, opłaca się wyjąć katalizator przy założonym ostatnim Remusie a może coś zamiast niego wstawić?
DZIĘki
ratmarcin@interia.pl
 
 
Witam,
Jesli Twoje autko ma ponad 120kkm przebiegu wycięcie lub przebicie katalizatora dobrze mu zrobi, będzie trochę żwawsze, trochę szybsze i silnik będzie wolniej się nagrzewał i łatwiej utrzymywał temperaturę normalną. Ze względu na to, ze w dowodzie masz najprawdopodobniej wbity katalizator, chyba korzystniej byloby kat. przebic, tak, zeby z zewnatrz byla sztuka i w czasie przegladu nikt z tego tytulu nie robil CI problemow, ja mam wstawiony zamiast katalizatora kawalek rury i teraz mam stres jak przebiegnie przeglad. Co do skutecznosci kat to przy takim przebiegu zaden nie spelnia swojej roli prawidlowo, wiec obawa o srodowisko jest raczej bezpodstawna.

Jesli chodzi o swiece to podobno do gazu sprawdzaja sie Bosch Itrium, podobno sa bardzo trwale w porownaniu np. z NGK. Nie mam gazu, wiec moge tylko powiedziec to co slyszalem. Mozna rowniez polecic (ja takich uzywam w mojej Vectrze) swiece NGK V-line, z tym, ze one sa drozsze od Boscha i przynajmniej w silnikach Citroena chodza krócej niż Boscha (opinie o tych swiecach i gazie slyszalem od ludzi z klubu citroena)

Pozdrawiam,

Adam
Vectra A 2.0 automat