307 hdi 2001 ESP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej!!!
nie pomoge Tobie w zaden sposob ale sam mam podobny problem jesli chodzi o esp!!
kupilem autko w zeszlym tygodniu wszystko bylo super w pon wymienilem opony na zimowe i wstawilem zamiast e 27 wstawielm e23 nic nie chaczylo wszystko bylo spoko!!
na nastepny dzien zapalila mi sie lampka od esp a na wyswietlaczu zapala mi sie aby zglosic sie do serwisu!!
jak zapalam silnik jest spoko dopiero po chwili nie wazne czy jade czy nie zaplaa sie esp!!
mam pytanko ile kosztuje podlaczennie pod kompa?????
  
 
sorki zle sie tu okreslilem mala poprawka)) przepraszam
2007-12-12, 19:30 kontrolka esp peugeot 307 2001 hdi

--------------------------------------------------------------------------------

hej!!!
w zeszlym tygodniu stalem sie posiadaczem p 307 hdi 2001
w poniedzialek wymienilem opony na zimowe i wstawilem felgi e 23 a w katalogu jest e 27 nie wiem czy to moze byc przyczna tego ze we wtorek czyli dzien pozniej pojawila mi si ekontrolka esp i ze wymagana jest kontrola!!
zalozylem mu felgi zimowki 15 a mial wczesniej 16
nie wiem czy to prawda ale slyszalem ze on niby sam oblicz jakos opor na kolo i moze mu cos nie pasowac przy tej zmianie jak sie zmienil rozmiar szerokosc opon jest ta sama!!!!
chyba ze jakis czujnik zostal uszkodozny przy wymianie opon;((
nie wim czy mam sie teraz podpiac od kompa aby to sprawdzic i nie wiem ile to kosztuje!!!
pozdrawiam lebiedz!!!