Vienna Auto Show 2008

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Specjalnie dla Was, Drodzy Forumowicze, pojechałem taaaaaki kawał drogi...

Skupiając się na Toyocie, to nie popisali się. Ani nie było się kogo i o co zapytać, ani te samochody za bardzo porywające nie są...

Stanowisko Lexusa było totalną porażką, IS-F zamknięty, reszta dostępna, jednak materiały reklamowe musiałem sobie sam wziąć przechylając się przez ladę, bo nikogo z obsługi nie było...

Pod tym względem stanowiska Forda, Subaru, Audi, czy BMW były o całe niebo lepsze... że nie wspomnę już o festynie, jaki urządzili Francuzi przy nowym C5

Ale... żeby nie było, że narzekam - Toyota i Lex zaprezentowali wszystkie modele w jednym ( jedynym słusznym ) kolorze - białym

Fotki do obejrzenia tutaj : http://chomikuj.pl/marcinm - jedne większe, drugie mniejsze

Gdyby ktoś chciał jakąś fotkę w pełnej rozdzielczości, lub miał jakieś pytania, to niech pisze...

Aha, nie wiem dlaczego nie było Porsche

pzdr
  
 
albo ja ślepy albo tam tych fotek nie ma
edit

o juz sa

[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2008-01-17 18:13:34 ]
  
 
Super fotki samochodów (i nie tylko )

Ta hybryda przepołowiona to Prius?


  
 
urzekła mnie pani przy fiacie croma, a dziewczynkami Ferrari byłem baaardzo zdegustowany

Tak, to pocięte to Prius, bardzo fajnie wyglądało na żywca

pzdr
  
 
Podobal sie pasek R36 ? a nowe ///M3 ? podobno swietne, bo piekne to wiem ze jest
  
 
Większe wrażenie od R36 zrobił na mnie Touareg R50, chociaż gdybym miał wybierać, to wolałbym Cayenne niż Touarega.

Nowa M3 jest pięknym samochodem, jednak z racji mojego przekonania do posiadania jednego samochodu, nie kupiłbym jej, bo jest niepraktyczna. Prędzej M5 Touring, rzeczone Cayenne, tudzież Allroada, czy Outbacka H6.

pzdr
  
 
Cytat:
2008-01-19 18:01:54, marcinm pisze:
Większe wrażenie od R36 zrobił na mnie Touareg R50, chociaż gdybym miał wybierać, to wolałbym Cayenne niż Touarega. Nowa M3 jest pięknym samochodem, jednak z racji mojego przekonania do posiadania jednego samochodu, nie kupiłbym jej, bo jest niepraktyczna. Prędzej M5 Touring, rzeczone Cayenne, tudzież Allroada, czy Outbacka H6. pzdr



Hehe przypomnialo mi sie jak Clarkson mowil o jezdzie m5 touring z psem ...... przyklejonym do tylnej szyby