Spot lublin??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy sa tu moze jacys klubowicze z lublina ew okolic? moze jakis spocik?
  
 
Witaj
Ja często jeżdze do Lublina , jeśli masz w planach jakiś spocik to daj znaka,napewno przyjade. pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-03-04 06:05:45, Tragbier pisze:
Witaj Ja często jeżdze do Lublina , jeśli masz w planach jakiś spocik to daj znaka,napewno przyjade. pozdrawiam


no to jest nas dwoch. ja w kazdy weekend praktycznie moge sie spotkac. na tygodniu ciezko mnie zlapac,bo pracuje rano i dzien mam zmixowany z uczelnia. jak cos moj numer 660-211-328
moze teraz spota przy okazji jakiejs imprezy na torze?
  
 
praktycznie jestem w każdą ostatnią niedziele miesiąca na Bernardyńskiej jeżdze tam na giełdy staroci a i czasami na UMCS . Numer zapisze jak będę jechał to zadzwonie . Dzięki i pozdrawiam.
  
 
Tylko napiszcie kiedy, nie mam daleko wiec moge się pokazać
  
 
O.k. Tonik-rz jak tylko będe sie wybierał i wcześniej zadzwinie do polakusa to damy Ci znaka.
pozdrowionka.
  
 
Czekam
  
 
Witam!!!
Chłopaki ja w tym miesiącu musze wysprzęglić nie jade do Lublina zaatakowała mnie choroba ,beret mam ciężki i boli z pędzla leci coś dziwnego nie dam rady .Przekladam wyjazd na koniec kwietnia.
pozdrawiam.
  
 
oka ja jestem pod telefonem. w sumie zostalem uziemiony w lbn przez uczelnie.musze sypnac troche kasy i wszelkie modyfikacje i naprawy, tudziez wyjazdy zostaly pogrzebane. jak cos dawac znaka
  
 
Jeżeli to ma wypaść 19-20.04 lub 26-27.04 to na 100% mnie nie będzie.
  
 
Cytat:
2008-03-31 15:20:06, Tonik-rz pisze:
Jeżeli to ma wypaść 19-20.04 lub 26-27.04 to na 100% mnie nie będzie.



20-04 to beda zawody na torze lublin wiec ja sie tam pewnie zjawie moja padaczkowata (poki co>:]) gwiazda. termin na spota do dogadania. ja za praktycznie zawsze. ten weekend mnie nie ma,bo lece na gliwice,no i w majowke jestem na spocie tico heh,teraz juz jako sympatyk.
  
 
proponuje w drugi tydzien maja sie spotkac w weekend. albo zorganizowac spot miedzywojewodzki z kolega Plumoza w polowie drogi Łódź-Lublin
  
 
ja mógłbym sie jeszcze z wami spotkać.... jak by co to piszcie kiedy, i czym mam przyjechać cariną II Diesel z 90roku czy avensis d4d z 2000roku pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-04-28 10:37:19, marcinavensis pisze:
ja mógłbym sie jeszcze z wami spotkać.... jak by co to piszcie kiedy, i czym mam przyjechać cariną II Diesel z 90roku czy avensis d4d z 2000roku pozdrawiam



no to jak cos jestesmy w kontakcie.ja aktualnie choruje,wiec lipa. a na spota wpadaj czym Ci wygodniej :] chyba kazdy z nas ma inna toyke hehe
  
 
panowie i panie cos nam temat stanal!
moze cos ruszymy? proponuje dla wycieczkowiczow grillowanie toyotowe pod czerskiem, ja wstepnie sie wybieram
  
 
Tak temat osłabł ,słyszałem o grillowaniu pomysł mi sie podoba chyba 14.06 został ustalony chęci sa wielkie i raczej sie pisze .
Czas pokaże .Polakus ja do Ciebie mam telefon jak coś to będę dzwonił.
  
 
Cytat:
2008-05-28 21:30:06, Tragbier pisze:
Tak temat osłabł ,słyszałem o grillowaniu pomysł mi sie podoba chyba 14.06 został ustalony chęci sa wielkie i raczej sie pisze . Czas pokaże .Polakus ja do Ciebie mam telefon jak coś to będę dzwonił.



oka oka. starleta podreperowalem troszke,olej chla ale juz jezdzi przynajmniej jak trzeba,wiec pojade bankowo,o ile sie cos znowu nie wysypie.
  
 
Cytat:
2008-05-31 19:31:29, polakus pisze:
oka oka. starleta podreperowalem troszke,olej chla ale juz jezdzi przynajmniej jak trzeba,wiec pojade bankowo,o ile sie cos znowu nie wysypie.



ponawiam pytanie jak ze spotem?? mozna by cos zorganizowac i ew wmeszac jeszcze chlopakow z CC. co wy na to ? sa chetni?
teraz fura juz mnie nie zawiedzie jak nie clio to rolka przyjade,awaryjny egz starlet odszedl w zapomnienie
  
 
no kurna chęci to są tylko z czasem coraz gorzej , myślałem o tej ostatniej niedzieli ale już wiem że nic z tego , jest jeszcze pażdziernik , z chłopakami z CC dobry pomysł , trzeba to jakoś zrealizować. żeby się tylko na pisaniu nie skończyło.
  
 
Siemanko, tez jestem z LBN wiec jest juz nas wiecej Tez bym reflektowal na jakies spotkanko ale wlasnie niewiadomo ja kz czasem praca/studia :/ Pozatym predzej na jakas ustawke delikatna niz jakis spot z wypadem. Takze sledze watek

Pzdr