Wojtgda

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poniżej cały prv od wojtgda:

Wysłano: 2008-01-26 12:49:00
--------------------------------------------------------------------------------
Re: prośba od WojtGda

witam
dziękuje za mozliwość. własnie o taka forme jak mi zaoferowałeś chodziło mi. a więc żeby nie zabierać dłużej twojego czasu, bo z maystrem nie mam szans na dogadanie i to mi stanowczo stwierdził, że szans już nie ma i nigdy by nie było. Nie wiem co w nim wzbudziło takie "rozgoryczenie".
po spodem jest tekst który chciałbym zebyś wkleił w poscie w którym czytając zauważyłem iz powstało czcze gadanie. regulamin przestudiowałem i zaczynam sie z nim zgadzać, macie takie prawo i nic tego nie zmieni, bo jest dobre, a przebywając na innych forach jak PiotrS zauważył pełno chamstwa jest na tym jest inaczej moim zdaniem fajni ludzie na których mozna polegać, co napewno doświadczyłem niejeden raz.


tekst do posta:


Dzięki uprzejmości Urga (tutaj wielkie pokłony) chciałbym podziękować kazdemu z osobna za miła atmosferę panującą na forum LOB, za pomoc którą mnie obdarzyliście kiedy jej potrzebowałem, słowa otuchy w cięzkim okresie zycia, wszytskiego czego potrzebowałem nigdy tutaj na forum mi nie odmówiono.

Maystrowi za naukę na temat zycia masz rację tak już jest i nic w zyciu nie jest kolorowe do końca, pamietaj że jezeli bedziesz potrzebował pomocy zawsze ją u mnie znajdziesz,nie ma do Ciebie żalu może na poczatku, teraz gdy wszystko przemyślałem, masz rację człowiek gdy nie dostanie kopa w du.. w zyciu nie moze albo nie chce zrozumieć pewnych rzeczy. Przepraszam jeżeli Ciebie w jakis sposób uraziłem, spowodwałem rozdraznienie. Jestem tylko człowiekiem który nie potrafi przewidzieć wszytskich swoich decyzji.

Admeen zadroszcze Tobie takiego taty, dzieki niemu mozesz rozwijać swoja pasję, masz mozliwośc bycia szczęsciarzem. WG mnie nie popełnij jedego jedynego błedu w zyciu a bedzie kolorowe. Nie bój mówić sie ludziom to co myślisz i co sądzisz o nich taki świat jest łatwiejszy...

PiotrowiS za wszelaką pomoc, dzięki Tobie pokochałem omege jako samochód, dzięki tobie zrozumiałem co to tak naprawdę hobby do koońca zycia. Piotrze trzymaj tak dalej...

Eryk wierzę że Tobie się uda bo przeciez przed kazdym jest mozliwośc bycia vetsem, pamietaj w zyciu liczy sie determinacja i u Ciebie napewno z czasem się to zmieni dorosniesz do tego...

7gsi dziękuje za czas który poświęciłeś mojej osobie, dziekuje że zamieściłes posta dzięki któremu dużo zrozumiałem...
dziękuje również za miłe spotkania w Borsku oraz chęć niesienia pomocy.

oraz wszystkim osobom dzięki którym mogłem nieść pomoc, oczekiwać od nich takiej samej pomocy. za miła atmosfere za miłe rozmowy spotkania w realu których za dużo nie było ale zawsze były suuuuper i zawsze bede miło wspominał.
chciałbym żeby po zamieszczonym przez urga poscie jaki napisałem wątek o prawach LOBU został zablokowany tak sie stało i tak zostanie, zawsze mozna powrócić, ale jest jedno ale...
no i pozostał jakiś dziwny niesmak...
Nie chcę żeby nadal toczyło czcze gadanie na temat jak powinno byc a jak jest, Vetsi mają rację jeżeli komuś regulamin nie jest po drodze zawsze można zmienić forum, oni tutaj mają prawa, a jeżeli ktos chce decydować o nich musi poiadac zamozaparcie i spełnić wszystkie warunki...
Pamiętajcie jeżeli ktos bedzie potrzebował pomocy i bedę mogł pomoc walcie smiało w dzień i w nocy w moim starym profilu jest mój aktualny numer telefonu i adres email, jezeli bede w stanie napewno nie odmówię.
Dziękuje wszytskim jeszcze raz, i przepraszam jeżeli kiedykolwiek ktoś był przeze mnie obrażony....
Pozdrawiam
WojtGda




Dziękuje URG za możliwośc napisania ostatniego postu, jestem niezmiernie wdzięczny, chciałbym kiedys móc wrócić i zacząć swoja przygodę z Lobem jeszcze raz...
wydaje mi się ze teraz jeszcze nie jest czas, poczekam trochę ochłonę napewno się odezwę, trudno jest z zycia wymazać miłe chwile które przeżyłem z Lobem...
dziękuje że to mi umozliwiliście...
WojtGda