Car audo a VW Ogórek.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czołem
jest to mój pierwszy post u Was więc chciałem się oficjalnie ze wszystkim przywitać. Mam na imię Bartosz i mieszkam we Wrocławiu. Nie będę owijał w bawełnę potrzebuję waszej pomocy. Oczywiście w doborze zestawu grającego do autka Owym samochodem, który chcę niejako "uzbroić" w sprzęt jest VW Ogórek, auto jest z 1975 roku, więc przy doborze sprzętu chciałbym uwzględnić możliwie najmniej wyposarzoną w różnego rodzaju "świecidełka" wersję radia. Najchętniej kupił bym coś w stylu retro, ale niestety na takie extrasy nie stać mnie. Poradźcie proszę zatem coś odpowiedniego dla początkującego audifila. Ogórek ma dość dużo przestrzeni w środku, z tyłu chciałem umieścić dwa większe głośniki i o tego dwa w drzwiach z przodu, do tego przydało by się jakieś fajne radyjko (dobrze by było gdyby miało USB) i chyba jakiś o ile to będzie konieczne wzmacniacz. Liczę na Waszą pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Na całość chciałbym wydać do 1500 zł o ile to oczywiście będzie możliwe.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
na poczatek to bym zakupił jakies radyjko jak sam napisałes bez wodotrysków... tutaj poszukałbym w Pioneerze, alpine, clarion, JVC Kenwood. Wybór juz zalezy tylko i wyłacznie od twoich preferencji, do przodu systemik na wooferku 16,5cm np Powerbass S-6C lub Helix Blue. Do tego jakiś wzmacniaczyk uzywany ale troche lepszej klasy i powinno sie w 1500zł spokojnie zamknąć i ładnie grac Potem mozna to wzbogacic o jakiś subwooferek Wszystko jest zalezne od twoich preferencji i muzyki jakiej słuchasz


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2008-02-01 14:48:09 ]
  
 
Cytat:
2008-02-01 14:47:15, Vyzn-R pisze:
na poczatek to bym zakupił jakies radyjko jak sam napisałes bez wodotrysków...



tak się właśnie zastanawiałem, myślisz, że najlepiej zacząć od radyjka? a potem spokojnie kompletować resztę ? Myslałem o jakimś starszym modelu Alpina, z tym, że one nie mają USB, za to pięknie grają . Nie potrzebuję ogromnych basów, słucham głownie Reggae ewentualnie chilloutu, spokojna muza.