Co to za konto?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na stronei klubowej w dziale składki klubowe jest podany następujący numer konta:
Pieniądze należy wpłacać na konto:
EKONTO BRE Bank SA
04 1140 2004 0000 3102 3845 8446

W tytule wpłaty należy wpisać “Swój NICK - składka Ipoł/IIpoł”.

Do tej pory konto klubowe funkcjonowało w mbanku i było założone przeze mnie kiedy postanowiliśy zbierać składki.
Od przedwczoraj pieniadze sa przelewane na prywatnie konto jednego z klubowczów ( góral ) ponieważ ja zrezygnowałem z udziału w radzie klubu i z funkcji skarbnika.
CO to za konto w tym BRE banku i kto jest jego włascicielem???jak do tej pory wszystkie skłądki były rozliczane w postach na forum a gdzie są rozliczenia z tego konta, któe istnieje na stronei klubowej?
Mam nadzieję,że to się jak najszybciej wyjaśni. Ktoś wpłacał pieniądze na tamto konto???
  
 
jakoś nigdzie nie znalazłem informacji o tym,że zostało załozone nowe konto klubowe w BRE banku a pieniądze, które do tej pory bnyły wpłacane na konto w Mbanku jako oficjalne konto klubowe przelałem na inne konto w PKO SA.
Kto załozył tamto konto w BRE BANKU i czy ktoś wpłącił na nie pienądze ????
To trzeba jak najszybciej wyjaśnić .
Paweł
  
 
oto linki do strony klubowej, na której podana jest onformacja o koncie w BRE Banku.
regulamin i nr konta w BRE Banku


[ wiadomość edytowana przez: Pawel_66 dnia 2008-02-15 10:14:50 ]
  
 
Prosze o onformacje czy ktoś z klubowiczów wpłacał pieniądze na konto w BRE Banku w czasei gdy oficjalnym kontem klubowym było konto w Mbanku, na które do tej pory wpływały składki i na podstawie tego a nie innego konta była prowadzona lista wpłat i realizaowne wydatki na klub.
Czy ktoś, kto jest administratorem strony może udzielić nam informacji skąd miał taki numer konta i na jakiej podstawie go tam umieścił ?
Paweł
  
 
pawelku spokojnie... napij sie, wyluzuj, juz ci tlumacze
Cytat:
EKONTO BRE Bank SA
04 1140 2004 0000 3102 3845 8446



Cytat:
Kto załozył tamto konto w BRE BANKU i czy ktoś wpłącił na nie pienądze ????



to jest konto w mbanku na ktore dotad szly skladki. tylko tyle ze mbank nie istnieje jako taki, tylko jako BRE BANK WBE (wydzial bankowosci elektronicznej) wiec wszystko jest ok

pzdr
  
 
Ok - sprawdziłem numer konta i wszystko jest tak jak napisałeś. WIęc wszystko w porządku
Pozdrówki
Paweł