Pożegnanie Ikarusów 280 w Jeleniej Górze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
informacja z http://transport.asi.pwr.wroc.pl/

Cytat:
Nadchodzący rok będzie najprawdopodobniej ostatnim rokiem eksploatacji Ikarusów 280 w Jeleniej Górze. Z tej okazji chciałbym zorganizować okolicznościowy przejazd jednym z nich po Jeleniej Górze i okolicach.

Planowana trasa to:
Jelenia Góra PKP - 1 Maja - Pola - Złotnicza - Traktorowa - Flisaków - Drzymały - Osiedle Robotnicze - Podwale - Dworzec PKS - Sobieskiego - Miarki - Jelchem - Miarki - Spółdzielcza - Lipowa - Wolności - Wyczółkowskiego - Morcinka - Głowackiego - Mickiewicza - Orzeszkowej - Mickiewicza - STANISZÓW - SOSNÓWKA - DOLNA - SOSNÓWKA GÓRNA - BOROWICE - PODGORZY GÓRNY - PRZESIEKA - PODGÓRZYN GÓRNY - PODGÓRZYN DOLNY - ZACHEŁMIE - Czecha - Karkonoska - Michałowicka - JAGNIĄTKÓW - MICHAŁOWICE - PIECHOWICE - GÓRZYNIEC - PIECHOWICE - PIECHOWICE DOLNE - PIASTÓW - KROMNÓW - WOJCIESZYCE - Dolnośląska - Sobieszowska - Rataja - Cieplicka - Pułaskiego - Staszica - Cervi - Wolności - Marcinkowskiego - Dworcowa - Lubańska - Goduszyńska - GODUSZYN - RYBNICA - SIEDLĘCIN - WRZESZCZYN - SIEDLĘCIN - Podchorążych - Grunwaldzka - Mostowa - Dworzec PKS.
Start przewiduję na okolicę godziny 10:00 a koniec przed 17:00. Wszystko będzie dopasowane do godzin przyjazdów i odjazdów pociągów i autubusów z Jeleniej Góry do Wrocławia. Koszt imprezy to 20PLN lub mniej jeśli chętnych będzie więcej.



Start: Jutro, tj. Sobota o godzinie 10.00 spod dworca PKP w Jeleniej Górze !

  
 
ja mam tylko nadzieję ze w Wawie dojeżdza do Euro 2012, chociaż i u nas kolejne 150 pójdzie do huty po realizacji przetargu na niskopodłogowce
  
 
W Gdyni już nie jeżdżą Ikarusy a w Gdańsku też w tym roku wycofają...
  
 
Kilka zdjęć z imprezy... niestety pod koniec wysiadł mi aparat
  
 
Cytat:
2008-02-18 16:31:24, DoliN pisze:
Kilka zdjęć z imprezy... niestety pod koniec wysiadł mi aparat


Szkoda ze nie ma fotek deski rozdzielczej...