HERBERT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Zastanawiam się nad kupnem radia CB i anteny. Z góry zakładam, że cena nie gra roli. Chciałem kupić radio marki President i myślę o radiu Johnny II asc ( o ty radiu słyszałem różne opinie- i dobre i złe), i radiu President Herbert-wiem, że jest to porządne radyjko, i tylko sie zastanawiam czy kupić stare używane na Allegro, czy nowe, czy wogóle jest nowe, w nowszej wersji??? Doradzcie mi jeszcze porządną antenę do tego zestawu, z podstawą z magnesu. Radio będę używał w osobówce. Z góry dziękuje za pomoc.
  
 
Herbert do osobowki jest troche za duzy ale jak Ci to nie przeszkadza, to będziesz zadowolony.
Zarowno nowy jak i stary model Herberta, to bardzo dobre CB radia.
W nowych Presidentach Johnym i Harrym funkcja ASC moze zle działac i wtedy trzeba będzie ją w ramach gwarancji poprawic ( wielu przez tą usterkę zraza sie do CB )
Jesli cena nie gra roli, to z nowych proponuję Presidenta Herberta, Walkera lub Johnsona ( w nich ASC działa poprawnie ) a z uzywanych radyjek proponuję filipińskie wersje Presidentow, szczegolnie Herberta, Valerego, Wilsona, Taylora.


[ wiadomość edytowana przez: zp dnia 2008-02-23 21:48:52 ]