Poradzcie (ż)niviarze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
>Cześć! Jestem z Sosnowca, chciałbym się Was poradzić.
Jestem na etapie zakupu Nivki, dlatego chciałbym wiedzieć na
co zwrócić uwagę. Wcześniej jeżdziłem Range Roverem (ale
to nie to). Do Nivy był zawsze sentyment... Dajcie znać jak
możemy porozmawiać, może ktoś mieszka w Sosnowcu?
Kiedy termin kolejnego zlotu?
>Czekam na kontakt chłopy!!!
>Marcin tel. 504-122-394
 
 
poczytaj TEN TEMAT i TEN TEMAT, może znajdziesz odpowiedź chociaż na część swoich pytań.
powodzenia w zakupach
  
 
Witam. O niwkach jest mniej gdyż jest ich w klubie chyba najmniej a przy okazji mamy wakacje i ruch mniejszy na forum. Pozygaj do forumowiczów to Ci "oddadzą/odpowiedzą" zresztą mają tu 4x4swój kącik. A przy okazji poszperaj po forum. Góral dał Ci początki. Sprawdź kto z klubowiczów jest w posiadaniu Nivki. Zerknij też na forum pana inżyniera Czecha nasze korzonki są tam archiwa pomocne dla tych co mają ograniczony dostęp do sieci. Powodzenia.

Zresztą też wolę bezpośrednią odpowiedź.


[ wiadomość edytowana przez: grzegorz75 dnia 2003-07-12 22:53:26 ]
  
 
Witam

Złap kontakt z Damian21214 i AndrzejS (namiary w profilu)
Panowie odpowiedzą na wszystkie (prawie) pytania jeśli chodzi o nivkę a w dodatku mieszkaja w Twojej okolicy

Kupuj i się przyłączaj do nas
Jest nas coraz wiecej

Sporo zostało już na forum napisane o nivie i jej okolicach więc czeka Cię troche szukania na forum ... czasem warto



  
 
witajcie!
wielkie dzięki za kilka cennych porad, już z nich zacząłem korzystać. Złape kontakt z kimś z Sosnowca. teraz tylko musze znależć jednostkę godną zakupu i do zabawy...Ale jak sie już zdążyłem przekonać nie jest to proste. Stąd moja prośba, jakbyście wiedzieli o jakiejś godnej uwagi jednostce dajcie znać!
Dzięki za wszystko!
do uwidzenia na zlotach!
Marcin