Privy i tematy klubowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie chce rozmawiać na privy z góralem na temat klubowej kasy, którą przesłalem już dośc dawno temu. a góral zaczął się w tej sprawi ze mnąw ten sposób komunkować. Mam prawo do zakłądanie nowych wątków i nie widzę w tym nic zdrożnego.sprawa ma być czysta
Widze,że ktoś znów skasował wątek - a przeciez sprawa nie dotyczy bynajmniej pseudo ksenonów tylko pieniędzy. Chce mieć oficjalnie potwierdzenie ,że Góral kasę dostał w okrślonej kwocie na forum publicznym - bo to Wasze pieniądze - to wszystko
Pozdrówki
Paweł
  
 
Paweł, zostałeś poinformowany kilkakrotnie iż otrzymasz potwierdzenie w momencie gdy dokonam sprawdzenia. A dokonam go w momencie, gdy zdążę do banku przed jego zamknięciem. Druga możliwośc, to czas, gdy bank przyśle mi pocztą wyciąg.
Nie masz prawa wymagać ode mnie, bym na twoje rządanie rzucał swoje sprawy, zaniedbywał pracę.
Skoro posiadasz ptwierdzenia dokonania przelewów, to możesz spać spokojnie. W przeciwieństwie do ciebie, nikt nie będzie rzucał bezpodstawnych oskarżeń.

Co do twojej wolności do otwierania nowych wątków: nie zapominaj iż zostałeś zawieszony jako klubowicz, więc i twoje prawa są mocno ograniczone.

wątek zamykam, każdy kolejny w podobnym temacie zostanie skasowany.