Avensiorek 2.0 D4D Wagon Zawilczaka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A to zdjęcie pilotażowe. Reszta wkrótce

  
 
jaki ładny kolorek
i w ogóle jakoś tak ładnie wygląda
  
 
Niop... fajne są te Avensisy A który to rocznik? Jaki przebieg?
  
 
Rok produkcji 2002, udokumentowany przebieg 131 tys. km
Autko bez żadnych niedomagań. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze swojego nabytku, choć przyznaje że brakuje mi 4WD
  
 
Gdyby nie inny kolor to powiedziałabym, że to Avensisek Pigletta Jedyny kombik, który mi się naprawdę podoba Ładniutki kolorek, zapodawaj więcej fotek kopciuszki
  
 
Ładne autko,
w ostatnim Raporcie TUV z 2007 r wśród aut 2-3 letnich ave jest na 22 miejscu, co świadczy że nie jest tak źle jak słyszy się od niektórych użytkowników.
  
 
Cytat:
2008-02-28 08:57:16, Zawilczak pisze:
choć przyznaje że brakuje mi 4WD



zgrzeszyłeś Synu, to teraz pokutuj...

Ładne wozidło, po FL, jak widzę, tyle że klekot, kopciuch, no i ośka

Niech wiernie służy, a ja żywię cichą nadzieję, że kiedyś wrócisz do 4WD

pzdr
  
 
Okej, dzisiaj "Kopciuszka" umyłem i postanowiłem pstryknąć mu parę fotek. Miejsce sesji zdjęciowej zostało zapożyczone od Piotra za jego zgodą





I UWAGA Kopciuch w towarzystwie moich dwóch modelek

  
 
Ładnusi Avensis Widoki tez ładne tylko szkoda ze nie sedan

Cytat:
Miejsce sesji zdjęciowej zostało zapożyczone od Piotra za jego zgodą



Ja sie na nic nie zgadzałem...nawet tam nigdy nie byłem
  
 
Miodzio Avensior .Tadzik co ty masz do combiaków?.Bardzo funkcjonalne samochody.Sam jak bym miał kupować w tej chwili samochodzik to wybór by był prosty TOYOTA CARINA 3 w Combi,oczywiście w dieslu
::

[ wiadomość edytowana przez: Plumoza dnia 2008-03-09 10:14:34 ]
  
 
nice
  
 
Cytat:
2008-03-09 10:13:00, Plumoza pisze:
Tadzik co ty masz do combiaków?.Bardzo funkcjonalne samochody.Sam jak bym miał kupować w tej chwili samochodzik to wybór by był prosty TOYOTA CARINA 3 w Combi,oczywiście w dieslu



Piotrek jezdem
Nie mam nic do kombiaków...poprostu bardziej mi sie podoba Avensis sedan.
Moj ulubiony kombiak to Camry kombi. Np. biała Camry kombi jest bardzo ładna

pzdr
  
 
misie podoba



szczególnie to sfalowane tło
  
 
Widzę. że dobrze wykorzystałeś moje miejsce Szczególnie to blisko Wisły - super fotka

Sedan czy kombi, liftback czy hatchback wszystko zależy od własnego gustu i od tego co kto potrzebuje.

Znacznie ładniej tam będzie jak się trochę zazieleni.
Może mały spocik tam zrobimy na wiosnę razem z modelkami ?
  
 
gdzie to jest ?

Cytat:
2008-03-09 16:13:38, piotr0437 pisze:
Widzę. że dobrze wykorzystałeś moje miejsce Szczególnie to blisko Wisły - super fotka Sedan czy kombi, liftback czy hatchback wszystko zależy od własnego gustu i od tego co kto potrzebuje. Znacznie ładniej tam będzie jak się trochę zazieleni. Może mały spocik tam zrobimy na wiosnę razem z modelkami ?

  
 
Cytat:
2008-03-09 19:10:25, mazur pisze:
gdzie to jest ?


Niedaleko mostu na Wiśle w Górze Kalwarii.
  
 
a widzisz... bo już myślałem ze w samej wafce i zachodziłem w głowie gdzie to

spocik powiadasz... ja mam Piastowa 46km, to ja jestem za
  
 
Świetne zdjęcia!! Szczególnie te z falami i modelkami
  
 
Dwa popołudnia i navi w aucie. Troszkę zabawy było z dorobieniem mocowań, więc nie chcąc pozbawiać się całkowicie możliwości powrotu do oryginalnego zestawu audio musiałem nabyć drugie do "psucia" Z ramką wokół radia łatwo też nie było
Pozostało mi jeszcze podpięcie się pod licznik na desce by dokładnie wskazywał prędkość i podłączenie pilota z kierownicy (kości są inne) Jestem baaardzo zadowolony, choć nie ma nic za darmo.
Zegarek, wskazania komputera i termometr (tego najbardziej załuje) poszły się j...ć. Coś za coś

darmowy hosting obrazków
  
 
patrze narzeźbiles się troszkę
nie opłacało się bardziej jakiejś navi na szybkę se przyssawką przykleić ??