Problem z h scoupe gt

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam kupilem wreszcie wymazone scoupe gt fundusze byly ograniczone wiec auto nie jest w rewelacyjnym stanie lakier to pestka brak rdzy ale pomalowany sprayem ale z niego nie jem wiec malo wazne + jest silnik stan bdb tylko brak turbiny i zalozony kolektor wydechowy od ls i powiem szczerze nie kupilem tego auta do jazdy do kosciola wiec moj proble chce jak najmocniejsza turbine wlozyc ale jestm laikiem i co tu moge wlozyc i co moge zrobic zeby wzmocnic go juz jest stozek 4elektrodowe swiece sportowe wydech i tyle pomocy ??? bez turbiny daje rady ale to malo

[ wiadomość edytowana przez: szakalv12 dnia 2008-02-28 15:56:07 ]
  
 
Witam
Co prawda nie bardzo znam się na tym co chcesz dorzucić do swojego silnika ale wejdź na "Hyundai FanKlub Polska" i znajdź osobę o loginie "sadi" on wzmacnia swojego hyundaia i temat turbiny ma już chyba przerobiony. Szukaj w dziale tuning.

ps. na allegro jest tylko jeden hyundai scoupe gt no i on ma turbo
i silnik o pojemności 1.5 i 116 KM a zwykłe 1.5 na wtrysku mają około 90KM tak więc turbina coś daje ale nie nie jakiś kolosalny przyrost mocy może dlatego że dół silnika może więcej nie wytrzymać bez gruntownych przeróbek. Stożek podobno daje ok 5% mocy więcej ale tylko na wysokich obrotach kiedy silnik potrzebuje dużo tlenu.
Miłego wzmacniania motorka.