Superchips allegro

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
superchips

napewno bylo to walkowane na forum wiele razy ale wybaczcie, nie moge tego znalezc. Chcialbym sie dowiedziec pare rzeczy na temat tego wynalazku.
1-wplyw na silnik(krotsza zywotnosc??)
2-czy zakladajac takowy wynalazek trzeba dokonywac jakies jeszcze zmian czy nie sa konieczne??
3-jakie przyrosty mocy??czy naprawde tak jak jest napisane jakies 20ps
  
 
odpowiem ci jak go zamontuje
klik (omek250)
shamuje go z chipem i bez i jesli nie bedzie minimum 15KM+ to ktos za to beknie... a daleko nie mam
  
 
Cytat:
2008-03-09 14:15:11, POMPA pisze:
odpowiem ci jak go zamontuje klik (omek250) shamuje go z chipem i bez i jesli nie bedzie minimum 15KM+ to ktos za to beknie... a daleko nie mam



W aukcji jest +20 i tego sie trzymajmy
  
 
Cytat:
2008-03-09 15:07:22, Seba pisze:
W aukcji jest +20 i tego sie trzymajmy


w takie cuda nie wierze...ale jestem optymistycznie nastawiony
  
 
Cytat:
2008-03-09 15:38:20, POMPA pisze:
w takie cuda nie wierze...ale jestem optymistycznie nastawiony



Szczerze to ja uwiezylbnym w +5 KM a nie 15 nawet. Zapodasz wykresy i bedziemy wiedziec czy do seryjnych 6200+/-50 obr/min sie cos zmieni.
  
 
Cytat:
2008-03-09 15:43:07, Seba pisze:
Szczerze to ja uwiezylbnym w +5 KM a nie 15 nawet. Zapodasz wykresy i bedziemy wiedziec czy do seryjnych 6200+/-50 obr/min sie cos zmieni.


a kto mowi ze do 6200?
popychacze zwytrzymuja do 7500
a superchips do RSa orginalnie daje 12KM a to nie "gienek tuning"
co prawda z tego co czytalem RedCar jechal na rolki 2 lata i dojechac nie mogl
  
 
Mi chodzi o to,zeby moc poprawic do obrotow seryjnych,bo bez sensu jest przekrecac silnik. Zeby odciecie przestawic pewnie nie jest potrzebny chip za 600zl urzywany.
  
 
coś mi śmierdzi z tym chipem :] ja bym nie dał 650 zeta za to coś.. Ja miałem superchipsa do 1,8 16v i sprzedałem go za 200pln!!! Tyle jest to warte bo coś daje ale +20PS to NIEREALNE! Profesjonalny chiptuning + wymiana filtrów na sportowe jak da +10,15PS to jest naprawde dobry wynik.. Coś ten chip da, bo mój coś dawał, ale 20PS to nie było..
  
 
Na stronie superleysa paprykowego jest napisane w przypadku RS 2000 + 12KM (szanowny Pan RedCar przesadzil troche) - mogli by dac wykres ...
Pompa zalozy i nam pokarze
  
 
Żeby tylko po założeniu tego coś jeszcze z rsa zostało, dziękuje bardzo taki czip co przesuwa odcinkę na 7500, przecież to hydraulika nie wyrobi
  
 
Cytat:
2008-03-10 00:05:37, mativ8 pisze:
Żeby tylko po założeniu tego coś jeszcze z rsa zostało, dziękuje bardzo taki czip co przesuwa odcinkę na 7500, przecież to hydraulika nie wyrobi



7200 optymalnie
  
 
Cytat:
2008-03-10 00:00:42, Seba pisze:
Na stronie superleysa paprykowego jest napisane w przypadku RS 2000 + 12KM (szanowny Pan RedCar przesadzil troche) - mogli by dac wykres ... Pompa zalozy i nam pokarze



nie chce mi sie szukac, ale jakas firma wyplula 3 wersje chipa do RSa, w tym wlasnie +20hp/21ps... pozatym redcarowy niby byl strojony przez vtecha, i niby cos tam wyciagneli, ale ciezko co kolwiek stwierdzic, jak Redcar pisal o mocy 175ps a w dolocie mikser od Igen siedzial... a 7500obr to troche za duzo dla fordowskich popychaczy:/
  
 
przeszukałem wszystkie jego watki i znalazlem ze po wizycie chipa w V-Techu odcinał na 7300 a nie 7500 a to mi bardziej odpowiada,
kamikaze nie jestem
tu filmik RSa RedCara na tym chipie.
na hamowni sa i tak dwa starty wiec sprawdze z chipem i bez


[ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2008-03-10 05:18:15 ]
  
 
Tez mam filmik z moim 1,6 gdzie wskazowka wychodzi po za 7 - moze i z 8 bylo bo zaciela sie o obodowe zegarow - to co oddziela obrotek z licznikiem Takze to o niczym nie swiadzczy
  
 
Wszyscy piszecie +20 +5 +12 i bla bla bla.....
Chip to jest coś takiego co zmienia parametry silnika czyli to samo co by ktos zmienił oprogramowanie... i jeszcze do kolegi który napisał z pytaniem czy superchip przedłuza zywotnosc slnika... jest tyo totalna bzdóra... kazde podniesienie mocy wiąze sie ze skróceniem zywotnosci silnika....
  
 
tutaj masz filmik z przyspieszenia na 1 i 2 biegu do odciecia, jest dobrze, chodz wielkiej rewelacji nie widze, ale byc moze wtedy tez korek w dolocie siedzial?
  
 
nic nie widać na tym filmie !!!
ja na seryjnym silniku na LPGu na 2gim biegu do 80km/h dochodzę bez większych oporów


[ wiadomość edytowana przez: Kamil_K dnia 2008-04-25 13:12:00 ]
  
 
No i co w końcu z tym chipem? nie widać nic, pompa go kupił ale pisze jakie efekty gdzieś?
  
 
Cytat:
2008-04-25 12:43:57, zenq pisze:
tutaj masz filmik z przyspieszenia na 1 i 2 biegu do odciecia, jest dobrze, chodz wielkiej rewelacji nie widze, ale byc moze wtedy tez korek w dolocie siedzial?


Ja tam nie wierze z wynikow zegarow jak kto przy nich juz grzebal, a te tarcze nie wygladaja na orginalne....ale wcale nie musi tak byc

a stozek mam tylko dlatego ze seryjny mi sie nie podobal A wiadomo ze zetec to rewelacyjnych dzwiekow ze stozka nie wycisnie jeszcze to odciecie na posotoju to sobie lubie odciac, ale w czasie jazdy, nie robie tego

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2008-04-25 13:11:41, Kamil_K pisze:
nic nie widać na tym filmie !!! ja na seryjnym silniku na LPGu na 2gim biegu do 80km/h dochodzę bez większych oporów



to cos slabo powinien na LPG pod 100 spokojnie podchodzic