USZCZELKI BAGAZNIKA sedan e9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, słuchajcie czy nie wie ktoś gdzie dostane uszczelki do bagażnika do corolli e9 wersji sedan z 1991 roku? Bo niestety starosc sie im dała we znaki, odchodza, parcieją i pękaja- w efekcie czego bagaznik zamienia sie po kazdym deszcze w basen (prawie) olimpijski. Pozdrawiam
  
 
U mnie jest to samo , ale przypuszczam że nie jest to sprawa uszczelki od bagażnika. Zwykle jest to podszybie i rdza . Rada na to to demontaż szyby tylnej , reperacja podszybia (blacharz) i te sprawy. Uszczelki od bagażnika nawet jak są sparciałe to woda i tak jakoś spłynie , a zwykle to w czasie deszczu woda wchodzi pod uszczelke od szyby tylnej przez zardzewiałą blache i jest z tym sporo zabawy. Pozdro.
  
 
właśnie akurat u mnie z rdzą nie ma problemu, bo jedyne ognisko jest na lewym tylnym nadkolu- ale jak stwierdziliśmy z pewnym użytkownikiem tej samej toyoty z tego forum, naszym problemem jest prawa tylna lampa tam się leje woda, aktualnie problem sie zmniejszył, widać coś zatkało przeciek
  
 
jeśli Was to pocieszy to mi cieknie lewa lampa
  
 
Cytat:
2008-03-27 17:36:10, snabollskrieg pisze:
właśnie akurat u mnie z rdzą nie ma problemu, bo jedyne ognisko jest na lewym tylnym nadkolu- ale jak stwierdziliśmy z pewnym użytkownikiem tej samej toyoty z tego forum, naszym problemem jest prawa tylna lampa tam się leje woda, aktualnie problem sie zmniejszył, widać coś zatkało przeciek


Ten pewien użytkownik (jeśli to ten o którym myślę) zrobił małą dziurkę w lampie i woda przestała "zalegać"
  
 
Cytat:
2008-03-28 12:48:10, madzia_83 pisze:
Ten pewien użytkownik (jeśli to ten o którym myślę) zrobił małą dziurkę w lampie i woda przestała "zalegać"


A dokładnie po dwie na każdej i jest git czyli suchy bagażnik
  
 
nie śmiało powiem, że poszedłem w twoje ślady i również jest git
  
 
Cytat:
2008-03-29 20:36:04, mazur pisze:
nie śmiało powiem, że poszedłem w twoje ślady i również jest git


Jak tak zrobiłeś to możesz mówić,że jest git


  
 
tylko ja w lewej lampie bo prawa mi nie cieknie
  
 
Pomysłowy Dobromir