LEPKI KLUBOWE - czyli wszystko w temacie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... lepek
Przepraszam koledzy za brak wyjaśnienia, wiele osób pyta teraz jakie te lepki, jaka wielkość, kolory i ogólny wygląd.

Chciałabym aby ten temat posłużył nam do rozwiania wszelkich wątpliwości, proszę TUTAJ zgłaszać uwagi, pytania, sugestie i ewentualne projekty

Wracając do tematu lepek - mamy zamiar wznowić edycję, nazwijmy ją "wiosenną" - wszystko jest konsultowane z MiśkiemII. Przybyło nowych, czynnych użytkowników forum którzy pragnęliby ubogacić swoje piękne Toyoty (i nie tylko) lepkami TFT (toyota forum techniczne) - z czego się bardzo cieszymy i jesteśmy dumni
Być może "stare" lepki uległy już zniszczeniu (u mnie na Rollce trzyma się dzielnie!), być może ktoś sprzedał samochód - kupił nowy i chciałby obecny samochodzik oznakować Super!

Do rzeczy:
Ponieważ nie mam u siebie w komputerze plików, na podstawie których poprzednie lepki były tworzone - kolega Talus pomógł w odtworzeniu pierwowzoru (wieeelkie dzięki!!!). Podstawowa wersja wygląda tak:



Wersja próbna:


Lepki ploterowane (wycinane) były dostępne w rozmiarze (chyba) 10 cm x 15 cm (jak źle napisałam to niech mnie ktoś poprawi) w kilku kolorach - teraz również musielibyśmy wybrać ze 4- góra 5 optymalnych kolorów

Ogólny wygląd/projekt lepki także może ulec zmianie, jeśli ktoś ma jakiś fajny pomysł to proszę się z nami tutaj nim podzielić Mnie osobiście podobały się bardziej funkcjonalny napis tz. takie małe, "pokawałkowane" literki trudno się naklejało część zostawała na papierze

Myślałam też o zamówieniu kilku lepek na tablice rejestracyjne - co Wy na to?? Z adresem forum i skrótem Liczę na WASZĄ pomoc i ZAANGAŻOWANIE! Każde zdanie mile widziane - nie wstydzić się i pisać

Pozdrawiam!! Madzia


PS. Tutaj stary temat dot. lepek ->
>>KLIK<< i >>DYSTRYBUCJI<<
  
 
ja bym dodał do tej lepki jeszcze strone www forum
  
 
Cytat:
2008-03-12 21:35:15, sterciu pisze:
ja bym dodał do tej lepki jeszcze strone www forum



i samą www coś zmienić
  
 
Cytat:
2008-03-12 21:46:00, Talus pisze:
i samą www coś zmienić


Tiaa tylko kto sie tym zajmie a dobrze byłoby, to ma być nasza wizytówka...
  
 
i zaraz sie zacznie dyskusja z serii "ładne - brzydkie" )
  
 
Ja tylko przypominam ze niedługo zakładam nowe drzwi z tylu w Boxerze i przydałoby sie coś na nie nalepić
  
 
Sterciu zostaw miejsce

mazur jeśli nie pojawią się nowe sugestie to wzór pozostanie ten sam - nie można wałkować jednego tematu w kółko.
  
 
Jak by co to mam te cieniowane z pierwszego projektu od Talenta



A tamtych jeszcze nie nakleiłem
Siedzą sobie grzecznie w kopercie i czekają
  
 
Te pierwsze projekty Talneta tez mam bo były zapisane na kompie w biurze.
  
 
ja coś takiego wyskrobałem
sam do końca nie jestem przekonany do tego
ale może ktoś ma wizje jak można by było to przerobić
a może ktoś w ogóle jakieś inne pomysły ma



[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2008-03-13 14:33:26 ]
  
 
Hmmm no to mamy pierwszy projekt
  
 
Witam
Z całym szacunkiem do pierwszego projektu ale projekt suchego jest całkiem całkiem,osobiście mi się podoba.
  
 
Jak dla mnie napisy zlewają się w jedno. Za dużo. A tak to całkiem całkiem choć pierwszy jest moim faworytem.
  
 
wogole usunac te napisy toyota forum techniczne albo gdzies przeniesc i cacy
  
 
o wlasnie CzapCzap dobrze gada, a jakby zostawić tylko adres www ?
  
 
Cytat:
2008-03-14 11:57:24, mazur pisze:
o wlasnie CzapCzap dobrze gada, a jakby zostawić tylko adres www ?


no w sumie tylko ten adres taki długi ;/
  
 
jak ktoś chce się pobawić to to jest plik PSD

a tak wygląda bez napisów


  
 
i jeszcze po lekkim tuningu

  
 
logo Toyoty trzeba zostawić w spokoju.
jak to będzie wyglądać dwa takie same loga obok siebie?


  
 
to usuniesz emblant z toyoty



[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2008-03-14 13:38:54 ]