Prawda?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy to prawda? ze byle jakie radio aby antena dobra? słyszałem takie plotki lecz nie jestem pewien
  
 
Oczywiście że prawda byle szumofon będzie zbierał wszystkie śmieci a do tego kup dobrą antenę żeby śmieci ściągała z przynajmniej 15 km. Po miesiącu odłożysz sprzęt na pawlacz .
  
 
Antena ma byc dobra ( czyt, długa ) - będziesz z daleka słyszał i daleko nadawał
Radio ma byc dobre - od niego zalezy jakosc tego, co będziesz słyszał i to jak Cię będą słyszeli Twoi rozmowcy.
  
 
Cytat:
2008-03-20 22:13:13, duda666 pisze:
czy to prawda? ze byle jakie radio aby antena dobra? słyszałem takie plotki lecz nie jestem pewien



To faktycznie plotki.
Są radyjka przykładowo za1000 zł i są radyjka za 200zł, więc różnica musi być, chyba się ze mną zgodzisz.
Gdyby tak było jak słyszałeś, to każdy kupił by Cobrę 19DX z marketu oraz dobrą antenkę i po kłopocie.
Zestaw musi być wyważony, że tak powiem. Na pewno długa dobra antena to dużo, dużo więcej niż połowa sukcesu, ale radyjko powinno odpowiadać za powiedzmy 35% satysfakcji.
Tak że to, co gdzieś słyszałeś, to faktycznie plotki.

73- zibi-CB
  
 
antena jest najwazniejsza i tyle radio to jest istotna sprawa lecz nie az tak istotniejszy jest mikrofon i dbalosc o detale
  
 
Ja uwielbiam CB radio, mój mąż ma w samochodzie i nie ma długiej anteny a i tak świetnie słyszy i odbiera wszystko, a jak razem jeździmy to zawsze śpiewam żeby umilić czas innym kierowcom. Jhahaha tylko nie wiem co się tak wciekają zawsze i przeklinają
  
 
Cytat:
2009-01-09 01:43:14, suzanna69 pisze:
Jhahaha tylko nie wiem co się tak wciekają zawsze i przeklinają



Może brzydko śpiewasz
  
 
Od spiewania to jest radio UKF
CB radio słuzy troche innym celom