I Grill Klubowy 20.04 Szczodre

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu grilowo - tuningowego Zapraszamy wszystkich chętnych na imprezę klubową, która odbędzie się 20 kwietnia na zalewie Szczodre (Długołęka, zjazd z trasy numer 8 przy Selgrosie). Prosimy jedynie o zabranie prowiantu (we własnym zakresie). Zapewniamy miłą i pełną wrażeń zabawę. Do zobaczenia !




[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2008-04-20 22:52:43 ]
  
 
Wpadniemy
  
 
DObra prowiant to rozumiem a grille i wegla nie trzeba ?? moze by tak zrobic zbiurke pod selgrosem o 14.30 albo jak by sie nie pogubic
  
 
Plnauję kupić grill klubowy żeby nam służył na dłużej. Jak ktoś ma jakiś to też może zabrać, jakiś węgiel itp chociaż postaram się to wszystko załatwić. Możemy zrobić zbiórkę pod selgrosem, czemu nie
  
 
SUPER
Ja tez się pisze na otwarcie sezonu, tylko jak ja tam swoim paskiem wjade w tą trawe
  
 
Cytat:
2008-04-03 16:26:27, norbi_wroc pisze:
SUPER Ja tez się pisze na otwarcie sezonu, tylko jak ja tam swoim paskiem wjade w tą trawe



wjedziesz pierwszy zeby wyrównac teren dla innych Zawsze mozesz go gdzies pozucic i zabrac sie z kims jak ja rok temu
  
 
Cytat:
2008-04-03 16:26:27, norbi_wroc pisze:
SUPER Ja tez się pisze na otwarcie sezonu, tylko jak ja tam swoim paskiem wjade w tą trawe



Trawą bym się nie martwił tylko dziurami...

To o 14:30 pod selgrosem tak w którym miejscu ??
  
 
mam nadzieje że padać nie bedzie
  
 
no ponoć ma być ładnie
  
 
ja mam takie nastawienie ze mnie tylko ulewa odstraszy mysle ze jak nawet bylo by pare chmurek to nikomu to nie bedzie przeszkadzac
  
 
To o 14:30 spotykamy się na parkingu pod Selgrosem????????
  
 
Może byc ale ja nie mam karty do Selgrosa
Jutro ma podobno nie padac i kolo 15 stopni wiec nie bedzie zle
  
 
My mamy więc wejdziesz z nami jak coś...
  
 
Właśnie byłem z psiakiem na spacerku i muszę powiedzieć że jest w miarę ciepło
  
 
Życze wszystkim udanego grilowania, ja niestety nie moge przyjechać Pozdrawiam PRZEMO
  
 
Ja 14:15 wyruszam z Dużego CPN'u, kto z O-cy jedzie, może dołączyć, będzie raźniej
  
 
mam nadzieję że było udanie

Niestety nasz Tonio nie był za bardzo w dobrej kondycji...
odwetujemy następnym razem

jak będa fotki zapodajcie
  
 
Bardzo fajnie było, nawet pogoda dopisała
Fotki są - nawet duuuużo, będę miał chwilę to wrzucę kilka.
  
 
Halo fotecki?
  
 
To tylko mała część moich fotek....