Sony Ericsson - czy warto????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z tym iż przechodzę do Ery i podpisuję nową umowę mam okazję wybrać sobie telefon. Dotychczas od 5 lat używałam Nokii a teraz prawdopodobnie będę mogła sobie wybrać prócz Nokii Sony Eron. Sama nie wiem czy się zdecydować. Nie lubię skomplikowanych telefonów, nie chodzi mi też o tz. "szpan" tylko o telefon w miarę prosty, solidny i żeby miał Bluetooth. Chciałabym aby miał trochę pamięci aby móc wgrywać filmiki, zdjęcia. Jak patrzę na Sony Erona koleżanki z pracy to mi się ręce trzęsą - tyle przycisków ....
W sumie to jestem przekonana tylko do Nokii i dlatego ciężko mi się na cokolwiek innego zdecydować (to jak z Toyotą)
  
 
Najlepiej napisz o jakie modele sie rozchodzi, bo nokia nokii nie równa Podejrzewam że chodzi np. SE K550i i Nokię 6300. Oba telefony są ładne, ja w sobotę wziąłem N6300 i nazajutrz sprzedałem za 460zł. Osobiście bardziej podoba mi się SE, ale cóż zrobić jak nokia ma wyższe notowania...
  
 
ja się przesiadłem z noki 6610i na SE 550i i jak narazie same pozytywy.
obsługa jak dla mnie logiczniejsza itp.
  
 
Kumpel pracuje w Erze to podjadę dziś i pogadam co może mi zaproponować. Abonament za 50 zł to też nie poszaleję - chyba, że dopłacę.
Talus pocieszyłeś mnie, mam styczność z tą Nokią i ona jest dla mnie jak większość Nokii - prosta w obsłudze. No zobaczymy Napewno nie chcę nic z Motoroli, nie wiem jak spisują Samsungi? Z kolei ten S E250 wygląda fajnie.
  
 
hej, od kilku miesięcy mam SE K800i, żona od jakiegoś półtora roku ma K600i i obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni... obsługa raczej taka łopatologiczna

acha kumpel ma służbowego K550 i , który mu sie od ucha nie odkleja i też nie narzeka
  
 
Cytat:
2008-04-01 12:21:34, mazur pisze:
hej, od kilku miesięcy mam SE K800i, żona od jakiegoś półtora roku ma K600i i obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni... obsługa raczej taka łopatologiczna acha kumpel ma służbowego K550 i , który mu sie od ucha nie odkleja i też nie narzeka


O super wiadomość Koleżanka z pracy, która ma 3 braci i każdy z nich używa innego modelu SE też mówi, żebym sobie kupiłam SE.
  
 
My z Kazkiem prawie od zawsze używamy SE i nie narzekamy.
Teraz mamy w300i - małe, zgrabne, ma wszystko co trzeba i nie psuje się. Ponieważ model jest raczej nie najnowszy, to można go kupić za 1zł (jeżeli jeszcze można oczywiście).
Najpierw ja sobie kupiłam, a potem Kazek, bo mu sie spdobało i mamy takie same.
Polecam SE i pozdrawiam
  
 
Ja powiem tak: Uzywałem róznych modeli Noki ale od czasu jak kupiłem kiedys jak tylko stał sie dostępny dla wszystkich SE T68i to uzywam wsumie tylko tych telefonów. Miałem po drodze jeszcze SE K600 , pózniej k750i ale przez około 2 miesiecy i od dwóch lat (teraz własnie za dwa tygodnie miną 2 lata ) mam d750i. Prostszych telefonów w/g mnie chyba nie ma . Narazie nie mysle jaki nowy wezme ale pewnie bedzie to kolejny jakis SE . Juz z tradycji chyba . Ale jeden jedyny telefon ostał m i sie jako awaryjny który posiadam juz kupe lat , zaczynałem od Panasonica jak sie nie myle gd520 , ale ten co mi sie ostał i do tej pory działa pomimo około 5-6 lat to Panasonic gd92 , mój pierwszy bardzo lekki telefon który brałem kiedys w promocji w Plusie .

Ja polecam jednak Sony Ericssona .
  
 


Philips fisio 121 - ledwo co słychać było kogoś
Panasonic gd 93 - w sumie ok. miał lepsze tryby budzika niż 6610i i te 7 kolorów podświetlania wyświetlacza
Nokia 6610i - po serwisie i wymianie softu nie łączył mi się z kompem
SE K550i multimedia, mp3, radio, filmiki, wszystko co trzeba... poza GPSem

cała moja historia
  
 
Mialem sonego erona kiedys , zly nie byl. Ale zawsze mazyly mi sie nokie wiec sie trzymam przy nokiach, zwlaszcza w czasach gdzie co druga osoba ma SE

Takze Madziu , telefonki SE raczej dobre sa, skoro jest tyle zadowolonych ludzi, kwestia gustu co wybierzesz i oczywiscie ceny, bo nokie niestety drozsze.
  
 
Cytat:
2008-04-01 21:15:52, Talus pisze:
Philips fisio 121 - ledwo co słychać było kogoś Panasonic gd 93 - w sumie ok. miał lepsze tryby budzika niż 6610i i te 7 kolorów podświetlania wyświetlacza Nokia 6610i - po serwisie i wymianie softu nie łączył mi się z kompem SE K550i multimedia, mp3, radio, filmiki, wszystko co trzeba... poza GPSem cała moja historia



Panasonica gd93 tez miałem chwile ale padł mi wyswietlacz , wszystko zaczeło na nim sie wyswietlacz do góry nogami . To była amba fatima . Miałem tez po nim chwile gd96 , taki długi z duzym wyswietlaczem , teraz lezy w szufladzie bo najprawdopodobniej padła bateria w nim .

Ja nokii nie lubie bo mi sie kojarzy z dresami w czapeczkach poruszajacych sie pojazdami o nazwie Będziesz Miał Wydatek
  
 
dziękuję wszystkim! W sumie to jestem przekonana do SE ale nigdy nie wiadomo czy mi coś nie odstrzeli ja tak mam
Talus dzięki za historię telefonów Sterciu i Babciu Ewo wasze świadectwa są baaaaardzo przekonujące
Wczoraj dojechałam do pkt Ery i kumpel powiedział, żebym się wstrzymała do czwartku bo chodzą słuchy, że od czwartku ma być jakaś nowa promocja No więc czekam do jutro.
  
 
Cytat:
2008-04-02 07:27:20, madzia_83 pisze:
dziękuję wszystkim! W sumie to jestem przekonana do SE ale nigdy nie wiadomo czy mi coś nie odstrzeli ja tak mam


Madzia ! Weźmiesz Nokię, to tak jakbyś sobie kupiła jakieś np. Volvo zamiast porządnego japończyka.
  
 
Cytat:
2008-04-02 09:14:02, BabciaEwa pisze:
Madzia ! Weźmiesz Nokię, to tak jakbyś sobie kupiła jakieś np. Volvo zamiast porządnego japończyka.


Ale ja lubię szwedzkie telefony
  
 
no taaa... szwedzkie telefony i zara sie pojawi niemiecki samochód
  
 
Cytat:
2008-04-02 09:32:02, madzia_83 pisze:
Ale ja lubię szwedzkie telefony


No... niby SE to też częściowo szwed...
  
 
Cytat:
2008-04-02 09:48:01, mazur pisze:
no taaa... szwedzkie telefony i zara sie pojawi niemiecki samochód


w wątku już się pojawił
  
 
Cytat:
2008-04-02 12:40:49, BabciaEwa pisze:
No... niby SE to też częściowo szwed...



mój jest z Malezji czy innej Tajlandii
  
 
mam K800i i W810 i i spoko zadowolony jestem.
  
 
Cytat:
2008-04-01 09:30:24, madzia_83 pisze:
W związku z tym iż przechodzę do Ery



Prima Aprilis

Pozostałbym przy Nokii, jedyny Eryk, który mi do gustu przypadł, to był R310s, ale tam nie było filmików ani zdjęć

pzdr