Arii82 - Lada 2110"0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
skoro wszyscy to i ja

Waz Lada 21100
1499 cm3 gaźnik - Pb + podtlenek LPG 55kW przynajmniej tak mam w dowodzie

Auto było wyprodukowane na rynek wewnętrzny 18.12.1998 roku. W Polsce pierwsza rejestracja miała miejsce 19.07.1999 roku. Od października 2006 roku jestem jej trzecim właścicielem.
Ogólnie auto ciągle doinwestowywane. Wymieniłem dużo rzeczy tych potrzebnych i nie.(między innymi. zamontowałem frezowane tarcze hamulcowe, twardsze amortyzatory, wywaliłem kata i środkowy tłumik zastępując to wszystko jedną prosta rurą o zwiększonym przekroju). Ale robie to dla własnej przyjemności. Jak wszyscy dobrze wiedzą Łada nie jest autem które sie cieszy dużym powodzeniem wśród zwykłych zjadaczy chleba, ale ja lubię to auto za prostotę i to że jest nietuzinkowe ;]
















a tak jeździ ;]

i jeszcze jeden

czekam z pokorą na komentarze
  
 
piekna red wyscigowa strzała.
Obys zajmowal jeszcze lepsze miejsca na rajdach. ŁAdnie ja zrobiles. mhy kiedy ja tak swoja zrobie ????
  
 
Ja nawet mialem okazje ta maszyna jezdzic i wiem co potrafi. Fajna, bardzo zadbana Ladzianka. Oby tak dalej.
  
 
Dzięki chłopaki za miłe słowa...
Staram sie aby w nienagannym stanie technicznym
  
 
Słowa uznania za rajdowe ambicje i osiągnięcia i za chęci reprezentowania marki LADA.
  
 
Jak mnie nie ruszają dziesiatki, tak twoja jest jedyną która mi się podoba, no i rzeczywiście fajnie nią śmigasz. Zmieniłbym ten czarny pas na dole na kolor nadwozia, obniżyłoby to wizualnie auto.
pozdrawiam
  
 
Bardzo fajne felgi, pasuja do autka! Gratulacje!
  
 
Dzięki...
Z tym dolnym pasem pomyślimy.. widziałem kiedyś na youtube taką właśnie w całości czerwoną i naprawdę ciekawie to wyglądało.

Teraz myślę o zamontowaniu kubełków bądź foteli przypominających kubełki, bo te standardowe po mimo tego że są w miarę wygodne jak dla mnie nie trzymaja zbyt dobrze.