Filmik z fiacikiem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto filmik z moim frupem. Silnik nie do konca wystrojony ale jakos sie kula.
Frup

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
no ładnie ładnie , słychać jak ładnie wyje ta skrzynia tylko strasznie długie przełożenia albo to mi się tak wydaje,
pozdro ciekawe kiedy ja zapodam nowy filmik po dokonczeniu mojego boba
  
 
Jedynka jest minimalnie krotsza niz seryjna dwojka a reszta jest juz w miare krotka. Skrzynia forda z wkładem z tran-X na prostych zębach. Wiec odlotu na jedynce nie bedzie jak na seryjnej skrzyni

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Jak zrobiłeś 16 zaworową głowicę ?? Zamontowałeś np. od Tipo czy inaczej ?? 131 fajna, pozazdrościć
  
 
Glowice dalem z tipo,pasuje bez wiekszych przerobek.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
No, tego próbowałem dowiedzieć się od dłuższego czasu To jest od Tipo 2.0 czy innego ??
Zapomniałem się zapytać. To jest 1600,1800 czy 2000 ??

[ wiadomość edytowana przez: bing17 dnia 2008-04-29 16:21:14 ]
  
 
16v było tylko 2.0 w tipo granturismo sedici valvoe
  
 
Cytat:
2008-04-29 17:19:41, kaza pisze:
16v było tylko 2.0 w tipo granturismo sedici valvoe



... i w 1.8 ie 16V Sedicivalvole
  
 
Fajnie,super ! Nawet niewiedziałem że takie cudo na forum mamy
  
 
Cytat:
2008-04-29 17:47:08, MaLi pisze:
... i w 1.8 ie 16V Sedicivalvole



Nigdy nie było tipo 1.8 16v owszem zdarzało się aczkolwiek rzadko 1.8dohc ale tylko 8v, natomiast 1.8 16v to już zupełnie inna rodzina silników występowało to w nuovodelcie i np barchetcie, jednostaka 1.8 16v jest spokrewniona z silnikiem sieny 1.6 16v ale absoolutnie nic wspólnego nie ma z dohc który pamięta czasy 131
  
 
Dzięki za info Kaza, jednak chodziło mi o to, jaki silnik ma Walezy w swoim 131.
  
 
a ja bym chętnie luknął więcej filmików z tym fiatem..
  
 
Glowica jest z 2.0 tipo(lub lancii to sa takie same glowice). Wiecej filmikow na youtubie mozna znalezc wpisujac cecot

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
na youtube już dawno oglądałem.. zobaczyłbym coś nowego
  
 
Całkiem całkiem ten fiacik ale i tak Walezego zawsze kojarzę z czerwoną rajdówką
  
 
Poldek byl fajnym autem ale jednak fiat troche bardziej rozwojowy a ze lubie dumac nad rozwijaniem konstrukcji rownie bardzo jak jezdzic w rajdach(niestety kasa nie pozwala na za wiele bo jezdze za swoje) wiec zdecydowalem sie na fiacika. Teraz auto jest naprawde szybkie w zakretach, jedyne czego mu brakuje to okolo 250KM . moze sie uda jeszcze dostroić silnik tak aby lepiej jechal od dołu. To co widac na filniku i tak jest juz swietnym wynikiem w porownaniu z tym co bylo na samym poczatku po wlozeniu walkow.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Nie no na pewno fiacik ma troszkę nowsze konstrukcyjnie zawieszenie i chylę czoła że właśnie wolisz pchać kasę w auto z duszą niż w jakieś Astry Gsi. Ja osobiście jestem fanem Poldków a w szczególności tych Borków rajdowych z OBRSO i wolał bym byś czymś takim latał ale koniec tych smutów nie będę tu robił tobie oftopa więcej filmików z tym fiacikiem w akcji po proszę
  
 
A tu jeszcze jeden filmik z frupem. tym razem onboard

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
że tak powiem ,,Strach w oczach" Nieźle idzie i ten piękny dźwięk skrzyni malina
  
 
Tutaj jest nowy filmik z dzisiejszego upalenia.
Upalanie frupa

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)