Za wysokie obroty 1,8td

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam taki problem od dwóch dni
zaraz po odpaleniu wolne obroty sa na poziomie ok 800o br/min, ale po dodaniu gazu i puszczeniu spadaja ale tylko do 1000 obr/min i ani mysla spasc nizej, wymienialem juz ten silnik (silownik) ciagnacy za linke od zmiany kąta wtrysku ze sprawnego auta do swojego, jednak sytuacja nie poprawila sie, w tym drugim dieslu kazde nacisniecie gazu powoduje pociagniecie za linke a odpuszczenie gazu powoduje jej popuszczenie, a mnie po dodaniu gazu linka jest pociagana tylko za pierwszym razem po uruchomienu a po odpuszczeniu tylko minimalnie popuszczona a potem juz nie ma reakcji zarowno na dodawanie jak i odejmowanie gazu

w dniu dzisiejszym pomysly mi sie skonczyly - wyslucham kazdej rady
pozdrowienia

problem pojawia sie tylko przy nagrzanym silniku, rano po uruchomieniu wszystko bylo ok, ale po przejechaniu paru kilometrow problem wrocil- czyzby byl jakis czujnik temperatury ktory za to odpowiada


[ wiadomość edytowana przez: hmvv dnia 2008-06-15 12:51:57 ]
  
 
czy ja dobrze kumam ?
zmiana kata wtrysku -- to zimny silnik .
cieply silni za wysokie obroty 1000 , linka gazu sie nie przycina , sprezyna ( ta co cofa pedal gazu jest dosc mozna ) , popuszczenie sruby na pompie tej co blokuje ,, wejcge co do daje gazu ,, -- nic nie daje ?