Jawa nie wchodzi na obroty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moja jawa odpala na kopa ale słabo wchodzi na obroty zapłon jest dobrze ustawiony a filter powietrza i gaznik czysty z jednego tłumika cieknie olej jak pochodzi wydaje mi sie ze to moze byc wina pekniecia simeringiu i pobiera olej z silnika i nie ma dobrego wybuchu jak wiecie cos na ten temat to prosze o kontakt gg 10920823 z góry dziekuje pisac nawet jak jestem niedostepny narqa
  
 
hej powie mi ktos jak dziala ssanie w jawie kiedy jest włacone a kiedy wyłaczone?
  
 
Cytat:
2008-06-27 14:18:55, Bombanio pisze:
moja jawa odpala na kopa ale słabo wchodzi na obroty zapłon jest dobrze ustawiony a filter powietrza i gaznik czysty z jednego tłumika cieknie olej jak pochodzi wydaje mi sie ze to moze byc wina pekniecia simeringiu i pobiera olej z silnika i nie ma dobrego wybuchu jak wiecie cos na ten temat to prosze o kontakt gg 10920823 z góry dziekuje pisac nawet jak jestem niedostepny narqa


Niedosc ze pobiera olej to dziala tez w druga strone ,jak tlok w dwusuwie idzie w dol i spreza wstepnie pod tlokiem,to cisnienie spiernicza do skrzyni biegow,wiec potem jak tlok odslania kanal przelotowy to mieszanka niema dostatecznego cisnienia aby naplynac nad tlok i wypchnac spaliny.Wiec silnik jest oslabiony.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2008-06-27 14:18:55, Bombanio pisze:
moja jawa odpala na kopa ale słabo wchodzi na obroty zapłon jest dobrze ustawiony a filter powietrza i gaznik czysty z jednego tłumika cieknie olej jak pochodzi wydaje mi sie ze to moze byc wina pekniecia simeringiu i pobiera olej z silnika i nie ma dobrego wybuchu jak wiecie cos na ten temat to prosze o kontakt gg 10920823 z góry dziekuje pisac nawet jak jestem niedostepny narqa




hmmm, to wyłącz opcje nieodbierania wiadomosci od nieznajmych.... pls




[ wiadomość edytowana przez: Marian113 dnia 2009-07-08 22:09:10 ]