Most?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie i panie jako że nigdy nie miałem styczności z autkiem w którym jest most skręcajac ostro w lewo pojawia sie chrupot nieregularny jak na wstepie w okolicy mostu i przenosi sie aż na lewarek skrzyni biegów. Tak co by dokładniej opisać chrupot ten wystepuje także podczas przejazdu przez wyboje itp przechodząc w głuche stuki, dzięki za pomoc. robercikmk2(fiestomaniak)
 
 
sprawdz sobie krzyzaki najprawdopodobniej to ich sprawka, a tak z ciekawosci ile masz przejechane tym poldkiem bez wymiany krzyzakow??
 
 
szczerze to nie mam pojęcia koleś ma go od pół roku, był u "mechanika" i ten powiedział że to na pewno most dlatego mnie troche dziwi fakt że ten stukot nie jest miarowy i jest tylko słyszalny przy bardzo mocnym skręcie w lewo( gdyby to była fiesta to byłyby łozyska a tak nie wiem ) pozdro
 
 
Ja zrobilem jakies 60 tys i zaczelo mi psztikać kiedy mialem 70 tys zaczeło mi łomotać i wtedy wymieniłem
 
 
Jeśli chodzi o wymiane krzyżaka to moja rada jest taka wymień od razu dwa za jednym zamachem bo ja wymienilem sbie jeden a zaraz potem pukał następny a tak za jedną robotą
  
 
nie uwazam ze zawsze poeinno sie wymieniac dwa krzyzyki bo ten blizej skrzyni prawie nigdy sie nie rozlatuje bo nie ma za duzo pracy .........
 
 
Mimo wszystko nic nie jest wieczne a ta część do najdroższych nie zależy a sądzę że lepiej przeciwdziałać za wczasu niż naprawiać po fakcie