3 MIASTO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Jest to nieliczne FORUM jakie znalazłem związane z TOYOTAMI. Nie ma nawet porządnego klubu ta marka.

Jeśli jest ktoś z 3miasta i chciałby coś takiego zorganizować i założyć klub, pisać!!

A co do zlotu, czekam na propozycje. Bo nie wiem czy znajdzie się ktoś z trójmiasta lub jego okolic, przydałoby się przynajmniej 5-10 osób.
  
 
posiadam od kilku miesięcy Corollę Liftback z 1992r 1,6L. Autko troszkę zaniedbane, małym kosztem mógłbym przywrócić jej dawny blask Przydałby się jakiś zlot w 3city.
  
 
od niedawna jestem posiadaczem toyoty Cariny II , inicjatywa jak najbardziej sluszna , wiec popieram
  
 
Chłopaki pologujcie sie na forum ToyotaKlubPolska, tam jest zakładka spoty lokalne i całkiem niezła grupa jest z 3miasta i okolic.

Pozdro z LBN !
  
 
Tak pomyślałem że warto by zobaczyć co w 3mieście mamy za Toyki, więc na forum Toyotaklub zapytanie wrzuciłem, i jest kilku chętnych. Może i tu się ktoś znajdzie Będe informował na bieżąco - chociaż pewnie jesteście tam zarejstrowani, to tam możecie się też wszystkiego dowiedzieć.

Info z Toyotaklub:
"To wstępnie 15 grudnia, godz 19.00 - Skwerek (na końcu). A jak sie znajdzie kilka osób więcej i będą chcieli w przyszłym tygodniu, to tak zrobimy.
Pozdro"

Zapraszamy