Ludzie POMOCY-Immobilisser???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Sprawa dotyczy auta typu Fiat Uno.Ale moze POMOŻECIE!!! To moje auto firmowe.Problem polega na tym: Auto nie czyta kluczyka. Po wlożeniu kluczyka do stacyjki nie gasnie kontrolaka od Immobilissera. Mruga jak by nigdy nic. Rozrusznik nie kreci. Swiecą się wszystkie kontrolki na pulpicie. Czyli te co normalnie sie swieca przy starcie.Do kluczyka dolączony jest taki brelok tam jest ten chip co czyta KLUCZYK, jest on w tym typie montowany osobno, nie jest w kluczyku.
. On prawdopodobnie sie zepsul. Pomocy!!! Czy jest jakis sposób aby ominac ten Immobilisser? I odpalic auto bez niego.LUB JAKIES INNE RADY BY uruchomic tą padaczkę?? Sprawa jest pilna bo w bagażniku mam towar wart kupe kasy, a auto nie drgnie. Akumulator jest nowy, generalnie wszystko jest badane co kilka miesiecy.Nic innego nie może być!
  
 
rozrusznik nie jest podpięty pod Immobilisser!!!!!sprawdz czy rozrusznik jest na chodzie.W przypadku fabrycznego Immobilajzera sprawa jest skomplikowana gdyż wiąże sie z podłączeniem do komputera i wyłączeniem jego funkcji.Robiłem coś takiego parę dni temu w reno twingo.Jeśli zaś alarm z imo został założony pózniej przez elektryka jako wyposażenie dodatkowe to rozrusznik może żeczywiście nie działać bo być może przerwał obwód na lini stacyjka automat rozrusznika i wstawił tam przekaznik jest wiele sposobów montażu zabezpieczeń

[ wiadomość edytowana przez: kamaro111 dnia 2008-09-07 12:50:41 ]