Piter...Vierliter :P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj zanabyłem sobie nowe jeździdełko, czyli BMW E34 540iA Póki co auto wymaga pewnego wkładu finansowego, jednak to co najważniejsze czyli silnik i buda są w dobrym stanie Jak zdobędę jakiś w miarę normalny aparat, to wrzucę foty.

Padlina niestety będzie musiała zmienić właściciela i pojawi się osobny wątek jeśli potencjalni klienci się nie zdecydują.
  
 
no to nic tylko pogratulować. Mam takie dziwne wrażenie, że w SQAD'zie powstanie mały pod klub BMW
  
 
Dobra, dobra Panowie odpicujcie bryczki to może w TVN TURBO uda się wystąpić, a byłoby fajnie. Najważniejsze gratuluje nabytku
  
 
tak tak...gratuluje...

a zimą PIMPEK MY Rade
  
 
a może by tak też na Saubera przeskoczyć...
Z wygoleniem karku nie byłoby problema
Ale poważnie, bejca, zimny łokieć, łysy kark... Panowie, trzeba zmienić ten dziwny stereotyp.
Pogratulować Piter, mocna bryka
  
 
A wiecie ze najmniejszy silnik w tym modelu to 1.8 ?!? 113 KM ! 14 sekund do 100 km/h ! To dopiero musi być frajda jezdzić czyms takim
No ale 4.0 ... Umm To je to .
  
 
Cytat:
2008-11-13 16:53:27, Tippo pisze:
A wiecie ze najmniejszy silnik w tym modelu to 1.8 ?!?



Ja wiecie. właśnie takiej szukam, ino że rekina. Ale to dopiero na wiosnę
  
 
Widziałem, ogromne cacko Jeszcze raz gratuluje
  
 
upst...dopiero teraz zobaczyłem

że to 4.0 no no...

Hehe...

Jak ktoś będzie chętny to w lipcu 2009 sprzedaje swoją

i albo E32 740iL, albo E38 740i

;P

Karki sie nie wożą klasykami ino teraz nową 5...mniej 7
  
 
Cytat:
2008-11-14 21:00:53, SVERAdesign pisze:
upst...dopiero teraz zobaczyłem że to 4.0 no no... Hehe... Jak ktoś będzie chętny to w lipcu 2009 sprzedaje swoją i albo E32 740iL, albo E38 740i ;P Karki sie nie wożą klasykami ino teraz nową 5...mniej 7




Jak coś to daj znać...
Ja też teraz miałem jechać teraz oglądać E32 3.0 ale mi przeszło na jakiś czas..... już dawno się zaraziłem wersją 7 przez znajomego z pracy....
  
 
I Twój znajomy ma 100% racje...na gazie nie chce iść...

Ale jak się wkręca na benzynie mniam...chociaż to auto ma płynąć po drodze...bokiem....ale bez wariactw

A 1.8 w E34 (zwłaszcza kombi) to podobno najpewniejsza lokata że auto jest w super stanie...bo zimni, łysi killerzy prostej omijali tą wersję szerokim łukiem tak jak Ferdek Kiepski Urząd Pracy...
  
 
Cytat:
2008-11-15 08:34:49, SVERAdesign pisze:
1.8 w E34 (zwłaszcza kombi) to podobno najpewniejsza lokata że auto jest w super stanie...bo zimni, łysi killerzy prostej omijali tą wersję szerokim łukiem tak jak Ferdek Kiepski Urząd Pracy...



racja kolego, ale nie zdają sobie sprawy, że z tym silnikiem też można szybciutko pomykać, tylko trzeba się dłuuuuugo rozpędzać
  
 
Nie źle to ja standardowo dla podtrzymana tradycji nie co dziennych wynalazków biorę 850 tylko czemu większość jest w automacie....

Tippo z takim portfelem możesz się szarpnąć na subarynę ja z moim trochę oglądałem to mam dość... 2001 to tylko kombi z automatem lub gt z angielską kierownicą
  
 
Doktorze Killer... Z jakim portfelem...? Ja miesięcznie robie swoim prywatnym autem około 4 do 4,5 tysiąca kliometrów. Wiec gdyby Subaryny wychodziły w TDi to może... A gazem Subaru nigdy bym nie okaleczył , o fuuu. Tak że już wiesz dlaczego z ognistego GSi zasiadłem w TDi...
A 6.0 TDi , 500 KM, 1000 Nm spala mniej niż wspomniana Imprezka. Ale... To tylko marzenie Zejdzmy na Ziemie.
  
 
Cytat:
2008-11-18 21:34:24, Tippo pisze:
Doktorze Killer... Z jakim portfelem...? Ja miesięcznie robie swoim prywatnym autem około 4 do 4,5 tysiąca kliometrów. Wiec gdyby Subaryny wychodziły w TDi to może... A gazem Subaru nigdy bym nie okaleczył , o fuuu. Tak że już wiesz dlaczego z ognistego GSi zasiadłem w TDi... A 6.0 TDi , 500 KM, 1000 Nm spala mniej niż wspomniana Imprezka. Ale... To tylko marzenie Zejdzmy na Ziemie.



Tippo przecież Subaru już ma diesla!!
Subaru Outback 2.0 Diesel i 150KM. Zapewne niedługo będą go wkładali do Imprezy...
No i te 6.0 TDI pali średnio niby 12-13l/100km. A jak depniesz to spali pewnie ze 20-30. Czyli tyle, co Impreza...
  
 
A wiesz Prezo ile potrzebaby paliwa zeby napędzić 1000 Nm w benzynowym motorze ? Lepiej nie myslmy o tym
A Imprezka z "klekotekiem" pod maską... To już nie to samo.
Wypadałoby mieć kilka bolidów na każdą okazje.
A i Sauber w takiej stajni też musiałby sie znalezć.

Phi, , znowu bujamy wysoko w chmurach
  
 
diesel to do maszyn rolnych i budowlanych
  
 
a gaz do kuchenki
  
 
Cytat:
2008-11-19 17:45:49, Tippo pisze:
a gaz do kuchenki



Co prawda to prawda...
Gaz to zło!!!
  
 
Cytat:
2008-11-18 21:34:24, Tippo pisze:
Doktorze Killer... Z jakim portfelem...? Ja miesięcznie robie swoim prywatnym autem około 4 do 4,5 tysiąca kliometrów. Wiec gdyby Subaryny wychodziły w TDi to może... A gazem Subaru nigdy bym nie okaleczył , o fuuu. Tak że już wiesz dlaczego z ognistego GSi zasiadłem w TDi... A 6.0 TDi , 500 KM, 1000 Nm spala mniej niż wspomniana Imprezka. Ale... To tylko marzenie Zejdzmy na Ziemie.



No i kto tu ma portfel Tippo miesięcznie na paliwo wydajesz prawie to co ja zarobię

a wogule to gdzie ty tak jeździsz ja codziennie firmowym latam i tyle kilometrów nie robię nie mówiąc że swoim autem rocznie nie zrobię 5 tyś...