A moze Radom???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A może czasem przelatujecie przez Radom?
Golfów jak mrówków więc często robią zloty nawet z daszych stron a człowieka smutek dopata ze świadomością że Cariny w mieście na palcach policzysz a wymineić poglądy byłoby wesoło.
  
 
niemmmmniecka mania made in poland...
  
 
Nie wiem czy wszędzie tak jest ale u mnie Golf i Astra I to połowa wszystkiego co jeżdzi. To w kontekście zapotrzebowania na Toyoty.
  
 
pewnie w większości tak jest niech jeżdzą w końcu mechanik też musi żyć
  
 
Cytat:
2008-12-16 14:28:54, neptuns pisze:
A może czasem przelatujecie przez Radom? Golfów jak mrówków więc często robią zloty nawet z daszych stron a człowieka smutek dopata ze świadomością że Cariny w mieście na palcach policzysz a wymineić poglądy byłoby wesoło.



ja przelatuje regularnie co 2 tyg...
ale moja druga maszyna clio ;]
jak bede wracal, (przewaznie w niedziele) chetnie sie spotkam,daj tylko namiar jakis. zapraszam rowniez do lbn na jakis spot. dosyc pozadne i obfite sa spoty japan car fanatics w lu, malo nas jest w nim korolkowcow,wiec zapraszam serdecznie.

co do golfow..tego w kraju najwiecej
  
 
Mój mobil to Carina ale Corolka nie jest mi obca bo brat takową się porusza. Dużo osób do Lublina zlatuje?
  
 
Cytat:
2008-12-17 18:08:26, neptuns pisze:
Mój mobil to Carina ale Corolka nie jest mi obca bo brat takową się porusza. Dużo osób do Lublina zlatuje?



na jcf -japan car fanatics duzo. z CC jest bida. aktualnie spotykamy sie we 4 z czego jeden z nas juz nie ma rolki. kolega trabagier ma poprawic sqad, czasem zdarza sie,ze ktos jeszcze wpadnie. ogolnie ludzie z CC na lubelszczyznie z tego co widac nie sa chetni na spoty. jeden wiekszy jak do tej pory sie odbyl (cos ok 10-12 klubowiczow) kiedys cos sie dzialo,a teraz umarlo.
  
 
Alo alo hola hola A ja to czym jeżdże na JCF-a ??

Carina E, sedanik czerwony ze spojlerem od GTi, silniczek 3S-FE,
także zapraszamy do Lublina. Niebęde jedyny Cariną, a i frekwencja Toyotek się poprawi

Pozdro!
  
 
Cytat:
2009-01-02 14:34:06, Camelionix pisze:
Alo alo hola hola A ja to czym jeżdże na JCF-a ?? Carina E, sedanik czerwony ze spojlerem od GTi, silniczek 3S-FE, także zapraszamy do Lublina. Niebęde jedyny Cariną, a i frekwencja Toyotek się poprawi Pozdro!



fakt fakt!