XVII FINAŁ WOŚP Oleśnica 11.01.2009

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco



Informujemy wszystkich zainteresowanych, że podobnie jak w latach ubiegłych DKT SQAD będzie obecny 11 stycznia 2009r. w Oleśnicy (30 km od Wrocławia) podczas realizacji imprezy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich chętnych, którzy tak jak my pasjonują się tuningiem zapraszamy do uczestnictwa w wystawie aut, pomagając tym samym w akcji WOŚP. Dla uczestników m.in. konkurs na najładniejsze auto zlotu, oraz na najciekawszą prezentację tłumika sportowego, dodatkowo pokazy audio.

Spotykamy się na rampie o godzinie 12:00. 12: 30 przejazd na wyznaczone miejsce wystawy - parking MOKIS-u ul. Kochanowskiego 4.

W trakcie spotkania:
- Wystawa pojazdów Tuningowanych
- pokazy audio
- pokazy układów wydechowych
- konkursy
W trakcie imprezy głosowanie publiczności na konkurs auto spotu (karty do glosowania do pobrania na spocie, wymagane jest nalepienie serduszka WOSP na kartę i oddanie głosu do urny)

Godz 15:00 wspólna parada po mieście Oleśnica

Mapka z zaznaczonymi miejscami spotkań

[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2009-01-10 15:55:37 ]
  
 
Oczywiście o 15:00 odbędzie się uroczysta parada samochodów ulicami miasta w asyście policji, ja to miało miejsce w zeszłym roku.
Serdecznie zapraszamy
  
 
Myślę że będę Versu ty jedziesz?
  
 
Oczywiście ze jadę
  
 
Ja oczywiście również będę
Przedstawiłem także nasz pomysł na innych forach, w końcu czy więcej ludzi tym lepiej
  
 
czy jest już plan dnia? a jeżeli nie to kto sie tym bawi?

  
 
Spotykamy się na rampie o godzinie 12:00. Przejazd na wyznaczone miejsce wystawy.

W trakcie spotkanie:
- Wystawa pojazdów Tuningowanych
- pokazy audio
- pokazy układów wydechowych
- konkursy
W trakcie imprezy głosowanie publiczności na konkurs auto spotu (karty do glosowania do pobrania na spocie, wymagane jest nalepienie serduszka WOSP na kartę i oddanie głosu do urny)

Godz 15:00 wspólna parada po mieście Oleśnica
Grill, jeżeli mróz na to pozwoli
  
 
Prezo super tylko przydaloby się pogadać z panami na motorach fajnie wyglądali w zeszłym roku.
  
 
Motocykliści i owszem, ale w taką pogodę to chyba raczej się nie pojawią.
  
 
Ja oczywiście również będę
  
 
W trakcie imprezy:

Konkurs na Najładniejsze Auto Zlotu. Nagroda - dyplom oraz puchar ufundowany przez firmę SCANTIQ (www.scantiq.pl)

Konkurs na "Najciekawszą Prezentację Tłumika Sportowego". Nagroda - unikatowa statuetka ufundowana przez DKT SQAD.



Dodatkowo losowanie oryginalnych smyczy klubowych

[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2009-01-10 16:00:54 ]
  
 
My też będziemy VERS wypucuj dla mnie ten puchar
  
 
Panowie zdjęcia już są w galerii

##### GALERIA #####
  
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywną postawę na imprezie. Szczególne podziękowania kieruję do Organizatorów, w tym Eifla, Dava, Prezo). Dziękujemy firmie SQANTIQ.PL za ufundowane nagrody w konkurencjach: Auto Zlotu oraz dyplomy w konkursie tłumika sportowego.
Dla przypomnienia, lista zwycięzców:

AUTO ZLOTU
Norbi (DKT SQAD) - VW Passat




NAJCIEKAWSZA PREZENTACJA TŁUMIKA SPORTOWEGO
1 miejsce: Paweł / Versus (DKT SQAD)
2 miejsce: Mariusz / Dr. Killer (DKT SQAD)
3 miejsce: Arek / Kabak

PRÓBA SPRAWNOŚCIOWA - RZUT OPONĄ
1 miejsce: Borys z wynikiem 8,70m
2 miejsce: Bronek z wynikiem 7,55m
3 miejsce: Cichy (DKT SQAD) - 7,47m

NAGORDY DLA PUBLICZNOSCI
lista zwycięzców została podana na zlocie

  
 
Wszystko byłoby OK gdyby....
Są i tacy wśród nas którzy po wyjechaniu z rampy powinni pozciągać z aut klubowe logo i po miescie polatać sobie "po cywilu".
Nie będę rzucał nickami i markami aut , oszczędzę w ten sposób wstydu niektórym kolegom, ale panowie... należałoby się jakoś zachować wyjeżdżając z shella ...
A Wy... Jakbyście mieli lat naście i auto pożyczone od taty...
Wstyd ...
  
 
Regulamin klubu jest jasny i każdy ma go przestrzegać...

Jeżeli ktoś łamie regulamin i swoim zachowaniem daje złą opinię u "cywilów" to przekłada to na ocenę klubu.

I nie będę w tej kwestii dyskutował z nikim...jak sie nie podoba...dowidzenia...
  
 
ojojoj A co sie stalo?
  
 
Może dla dobra klubu warto powiedzieć kto i co przeskrobał???

Tak czy inaczej było fajnie
Po raz kolejny dzięki za miłą zabawę, będzie co wspominać
No i najważniejsze, że można było dołożyć swoje 3 grosze aby pomóc orkiestrze.....