Alan 109, Uniden520xl ewentualnie Harry II

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy pomozcie jakie radyjko wybrac. Jak sprawa wyglada z Alanem 109 i jak wypada w konfrontacji z U520. Nadmienie ze obecnie smigam na Floridzie, planowany zakup na najblizsze dni do SirioAs 100.

Podziekowal.
  
 
witam posiadam w aucie harry II i jest ok jedyne radio z pośrud tej 3 posiadające ASC nie szumi nie piska i małe gabaryty polecam
  
 
Cytat:
2009-01-10 13:57:45, optrew pisze:
witam posiadam w aucie harry II i jest ok jedyne radio z pośrud tej 3 posiadające ASC nie szumi nie piska i małe gabaryty polecam


Tylko że przy funkcji ASC pyta sie np mało ludzi o korki i o drogi ASC nie polecam
  
 
a ja mam Johnny II ASC i polecam.
ASC działa pięknie. nie ucina rozmów wyrzuca tylko to co potrzeba czyli wypowiedź, która jest tak zagłuszana przez szumy, że i tak niewiele człowiek by zrozumiał.
pzdr
  
 
Harry w stosunku do tego co oferuje jest za drogi.
Uniden jest OK ale nie ma homologacji
Alan 109 tez jest OK ale tylko ten wyprodukowany w Tailandi a nie w Chinach - na rynku w sprzedazy są dwie wersje, wyglądają tak samo ale w srodku roznią się bebechami . Chinskie są trochę tańsze ale częściej się psują i bardziej szumią od tajskich - polecam rowniez tajlandzkiego Alana 100Z te radyjka bynajmniej mają homologacje i działają podobnie do Unidena.
  
 
ile ludzi tyle opinii. ja z ko9lei mialem okazje uzywac i alana i unidena. i alan nie ma szans przy unidenie. a homologacja nie ma co sie martwic. pozdro
  
 
Uważam, że zestaw ALAN 109+hustler jest bardzo dobrym rozwiązaniem jak na pierwsze CB. Użytkuję taki zestaw już bardzo długo i jestem bardzo zadowolony. Nie jest to oczywiście radio z wysokiej półki, ale dla niezbyt wymagającego użytkownika jest to dobry wybór. Samo radio nie jest złe, a ta antena to rewelacyjny stosunek ceny do jakości. I uwierz mi, nic nie rdzewieje.