Kilka pytań Carina II Kombi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W skrocie, rozchodzi sie o Toyote Carina II w wersji kombii silnik 2.0D rocznik 1991


Jestem calkowitym laikiem jezeli chodzi o motoryzacje, moze wy mi chociaz troche pomozecie


1. czy ktos moze mi podac jakie typy zarowek znajduja sie w tylnym kloszu ?(pytanie zwiazane z uszkodzonym swiatlem cofania)

2. przednie migacze.... a dokladniej czy znajduja sie tylko w zderzaku w dolnej czesci ?

3. czy posiada ktos schemat elektryki do tego autka ?

Prosze o pomoc bede wdzieczny. Milo by takze bylo gdyby znalazl sie ktos kto posiada takie same autko i ewentualnie zechcial by mi troszke pomoc.

Pozdrawiam
  
 
Trochę schematów znajdziesz na http://www.toyodiy.com/

Co do pozostałych pytań to dokładnie nie wiem, ale żarówkę możesz wyciągnąć i na 99% taką dostaniesz na stacji benzynowej. Nie wiem ile tam jest roboty żeby tą żarówkę wyjąć ale sądzę że nie powinno być z tym problemu.

Co do migaczy to Twoje pytanie jest dla mnie nieco zagadkowe. Dlaczego pytasz czy są tylko w zderzaku w dolnej części?
  
 
zadaje takie pytanie poniewaz niewiem czy tam fabtycznie nie powinno byc jeszcze migaczy w kloszu postojowek, dostalem to auto w prezencie, i kazdy kumpel ktory mi tam zagladac poto zeby mi z czyms pomoc mowi ze jest tam strasznie wszystko pomieszane, jakies dziwne wiazki kabli samorobek itp itd. Wiec ja juz niemam pojecia co poinno byc a co zostalo pozmieniane, Mniej wiecej juz sie doczytalem na ten temat..
  
 
W miejscu gdzie większość aut ma kierunki ,w caince jest pozycja a kierunki są tylko w zderzaku( i z boku na błotniku ); ale widziałem też przerobione na odwrót tylko wówczas stosuje się pomarańczową żarówkę kierunkowskazu
Pozdrawiam