Avensis 1,8 vvti i LPG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Szukam info jak się 1,8 vvti sprawdza na gazie. Najlepiej wasze opinie jeśli macie założoną instalację. Jak spalanie, jakie osiągi, no i jak z zaworkami?
  
 
HEJ! JA MAM AVENA 1.8 VVTi Z 2004r - NALATANE 220.000KM. INSTALACJA VIALE FABRYCZNA I JEST MIOD. LUDZIE PISZA ZE PO 90TYS.KM NIE DA SIE JUZ WYREGULOWAC LUZOW, A TO JEST BAJKA. JESTEM PRACOWNIKIEM SERWISU W WARSZAWIE I NORMALNIE MOJ AVEN JEST OGARNIETY. ZAWORY PRACUJA PRAWIDLOWO, ZADEN CHECK ENGINE SIE NIE PALI. OGÓLNIE MIOD.
  
 
Cytat:
2009-01-29 22:01:12, kubekwawa pisze:
HEJ! JA MAM AVENA 1.8 VVTi Z 2004r - NALATANE 220.000KM. INSTALACJA VIALE FABRYCZNA I JEST MIOD. LUDZIE PISZA ZE PO 90TYS.KM NIE DA SIE JUZ WYREGULOWAC LUZOW, A TO JEST BAJKA. JESTEM PRACOWNIKIEM SERWISU W WARSZAWIE I NORMALNIE MOJ AVEN JEST OGARNIETY. ZAWORY PRACUJA PRAWIDLOWO, ZADEN CHECK ENGINE SIE NIE PALI. OGÓLNIE MIOD.



fajnie, ale pisz z wyłączonym caps lockiem
  
 
o proszę ktoś z z ASO
  
 
kubekwawa
Ja słyszałem że 1,8 lepiej znoszą LPG. MAsz lubryfikację i co ile sprawdzasz zawory?
  
 
A czy przypadkiem VIALE to nie jest wtrysk w fazie ciekłej za duuuuużo koła?

[ wiadomość edytowana przez: premier123 dnia 2009-01-30 18:34:57 ]
  
 
zgadza sie premier
  
 
A co ile robisz luzy zaworowe? Jak doświadczenie w innych silnikach VVTi? Napisz swoje doświadczenia co do trwałości silników na LPG?

Cytat:
2009-01-3

0 23:48:53, kubekwawa pisze:
zgadza sie premier