Poduszki!dlaczego pekaja?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak to jest,miesiac temu wymienilem poduszki pod silnikiem,bo pourywaly sie,a tu znowu to samo za ciezka noga?czy moze przy felach 15 i gumach 205 nie wytrzymuja?
  
 
Usiądź wygodnie i pomyśl tak z ręką na sercu czy przypadkiem nie przyp ierdoliłeś w coś miską olejową Może za twardy zawias? Pewnie sprężynki krótkie... do tego te duże koła
  
 
moze jedno i drugie albo kupiles jakies felerne
  
 
Cytat:
2003-08-09 22:11:01, michasmaniak pisze:
Usiądź wygodnie i pomyśl tak z ręką na sercu czy przypadkiem nie przyp ierdoliłeś w coś miską olejową Może za twardy zawias? Pewnie sprężynki krótkie... do tego te duże koła

hmm....nigdzie nie prz.....lilem?sprezynki wymienione na nowe,moze bucik za ciezki? kiedys (jescze125p)przygrzalem micha ael poduszki nie pekly tylko pompa olejowa micha itp wiec koncepcja walniecia micha obalona

[ wiadomość edytowana przez: alan28 dnia 2003-08-11 14:42:36 ]
  
 
wymienilem dzisiaj poduchy,mimo to przy gwaltownym ruszaniu cala buda skacze,a lewar od skrzyni bije po kolanach zarowno mnie jak i maryne(wtajemniczeni wiedza co to maryna )jest kicha co to jeszcze moze byc?nie mialem czasu wjezdzac na kanal,jakies sugestie?
  
 
Cytat:
2003-08-13 23:25:32, Alan28 pisze:
wymienilem dzisiaj poduchy,mimo to przy gwaltownym ruszaniu cala buda skacze,a lewar od skrzyni bije po kolanach zarowno mnie jak i maryne(wtajemniczeni wiedza co to maryna )jest kicha co to jeszcze moze byc?nie mialem czasu wjezdzac na kanal,jakies sugestie?




Hmm ciężko mi powiedzieć ale może to przez skrzynie (poduszki). A jeśli nie to coś musi być skrzywione i dlatego ma naprężenia ( tak miałem w maluszku ) no i w efekcie pęka!!
  
 
spoko puki co jest ok samo przeszlo
  
 
Cytat:
2003-08-25 23:55:12, Pysiek pisze:

Hmm ciężko mi powiedzieć ale może to przez skrzynie (poduszki). A jeśli nie to coś musi być skrzywione i dlatego ma naprężenia ( tak miałem w maluszku ) no i w efekcie pęka!!




ja mam lekko przesuniety silnik i jedna poduszka jest napieta a dokładniej skrzywiona wiec ci jakiś czas mi peka ale ja mam DOHC wiec musze przerobić mocowanie poduszek aby poduchy pracowały prawidłwo
  
 
Poduchy to taka sama historia jak gumowe wieszaki wydechu - jak masz krzywy albo źle zamocowany wydech to któraś z nich (albo obydwie) z pewnością szczeli...